Vedel hapnik ja kaalulangus

Vastavalt Bio-Tech News 2009. aasta aruandele on enamik inimesi vaja 50 protsenti rohkem hapnikku kui nad saavad optimaalseks toimimiseks ja terviseks. Mõned pooldajad usuvad, et vedelate toidulisandite abil stabiliseeritud hapniku molekulid võivad teie hapnikuvarustust täiendada ja edendada tõhusat ainevahetust ja energia kasvu, mis on vajalik tervisliku kehakaalu ja aktiivse elustiili säilitamiseks. Siiski ei ole piisavalt teaduslikke tõendeid selle kohta, et vedel hapnik suurendab teie hapnikuvarustust, vähendab kehakaalu või annab kasu tervisele.

Stabiliseeritud vedel hapnik sisaldab stabiliseeritud hapniku molekule, mis on identsed hapniku molekulidega, mida kasutatakse hingamisprotsessis vastavalt stabiliseeritud hapnikku sisaldavale veebisaidile. Soovitatavad valemid sisaldavad lahustunud hapnikku väikestes kogustes lauasoola või naatriumkloriidi lahuses, mikroelemente nagu jood ja tsink ning destilleeritud vett. Vedela hapniku austajad toetavad paljusid tervisehäireid, sealhulgas võime võidelda infektsioonidega, eemaldada toksiine kehast, leevendada peavalu ja vähendada reaktiivlüli. Mitmeid Interneti-pakkujaid saate hapniku lisandeid.

Arvatakse, et stabiliseeritud vedel hapnik imendub otsekohe vereringesse ja transporditakse kehasisesteks kudedeks, et suurendada ainevahetust ja suurendada energiat. Ainevahetus, biokeemiline protsess, mida keha kasutab toitainete energiaks teisendamiseks, ühendab hapnikku energiaga tootmisel tarbitavate kaloritega. Lisatud energia, mis saadakse vedela hapniku lisandiga, aitab teil põletada kaloreid ja kaalust alla võtta, sest teie vastupidavus ja vastupidavus paranevad, kui osalete aeroobsetes tegevustes, nagu näiteks kiire käimine, sörkimine ja jooksmine, samuti jõutreeninguid, näiteks kaalu tõstmist. Vastavalt Bio-Tech News’ile peaks vedel hapnik suurendama oma taastumist pingelise harjutuse poolt 50% võrra ning tõuseb üha populaarsemaks sportlaste, spordiartiklite ja kehakaalu treenerite seas. Stabiilne vedel hapnik võib samuti täiendada väsimuse ja hingelduse hapniku puudust, mis takistab teie aktiivsust ja kehakaalu kaotamist.

Üldisteks terviseprobleemideks võta puhta veega kolm korda päevas 20 tilka stabiliseeritud vedelat hapnikku. Stabiilse hapnikku sisaldava veebisaidi andmetel võtaksid sportliku väljaõppe või intensiivse harjutuse ajal 20 kuni 30 tilka päevas ning oma vastupidavuse ja energia suurendamiseks võtta 20 tilka kolm korda päevas. Üks stabiliseeritud vedel hapniku tarnija, Aquagen, soovitab võtta 15 kuni 20 tilka selle stabiliseeritud vedelat hapnikutoodet veeklaasis kolm korda päevas, 30 minutit enne söömist või kaks tundi pärast söömist.

Vastavalt Bio-Tech News 2000 aruandele peetakse suu kaudu või nahale pandud stabiilse ja pH2-ga tasakaalustatud vedelat hapniku sisaldavat naatriumkloriidi sisaldavat lahust peetakse ohutuks ja mittetoksiliseks. Siiski sisaldavad mõned turul olevad valemid naatriumkloriidi, teise soola vormi, mis võib kokkupuutel naha ja lima membraanidega põhjustada tõsist kahju. Bio-Tech News soovitab lisaks kasutada vesinikperoksiidi sisaldavaid vedelaid hapnikutoodeid. Konsulteerige oma arstiga, enne kui kasutate mis tahes stabiliseeritud vedelat hapnikutoodet kaalulanguse jaoks.

Vedel hapnik

Kaalukaotus

Annustamine

Kaalutlused