Mahla, mis puhastab seedetrakti

Mahl tühja kõhuga on efektiivne käärsoole puhastamine. Ainult juua joomine võimaldab teie seedetraktist puhata ja soole detoksikatsioon käivitub kiiremini. Jooge rohkesti filtreeritud vett ja mahlasid, et see püsiks hüdreeritud. Mahlaga paastumise eelised hõlmavad kehakaalu kaotamist, käärsoole “säilitatud” jäätmete eemaldamist ning toidu seedimist ja toidu assimilatsiooni parandamist pärast mahla kiiret valmistamist. Samuti peaksite tarbima taimseid teesid, mis aitavad veelgi puhastada, kuna te ei võtaks söömiseks lahustumatut kiudu, mis aitaks sööde liigutada.

Mahu ainult orgaanilised puuviljad ja köögiviljad, kuna te jootate mahlad toores. Kui te kasutate anorgaanilisi tooteid, leotage neid vannis, mis on valmistatud 1 tl Cloroxi pleegitajast, mis koosneb kahest veerandist veest. Loputage põhjalikult enne mahlakoorimist. See pleegitusvann eemaldab anorgaanilistest puuviljadest ja köögiviljadest pestitsiidid.

Juice õunad mis tahes muu puu-või köögivilja, sest see ei tekita seedehäireid. Kui puuvilju ja köögivilju juua, siis pidage meeles, millised puuviljad ei pruugi maitsta ka koos teatud köögiviljadega. Näiteks õunte juurviljad porgandiga või kiskudega tekitavad maitset ja kergesti seeditavat mahla. Kui te võtsite banaaniga spinati mahla, ei pruugi see toota jooki nagu maitsvat jooki. Tavaliselt mahlub melonid eraldi, kuna need ei pruugi hästi kokku puutuda teiste puu-ja köögiviljade. See tähendab, et mahla arbuus, kanepipuu või lehma on ise ja tarbivad ühe mahla.

Katsetage erinevaid kombinatsioone, kasutades oma isiklikke maitse eelistusi. Näiteks ilmselt ei tekita banaanide juustu küpsetamine soovitavat jooki. Selle asemel ühendage köögiviljad ja õunad ingveri juurte või sidruniga ja segage puuvilju, võib-olla ainult ühe või kahe köögiviljaga. Näiteks puhastamiseks kasutatava rohelise joogi, mahla lokkis, lacinto ja dinosauruskapsa õunte, sidrunite ja kooritud värskete ingveri juurtega. Või mahla õunad ja sidruni mõne viinamarjaga magusaks puuviljaseks jookiks.

Kui olete algaja, hoidke mahl kiiresti ühe kuni kolme päeva jooksul. Joo iga päev vähemalt neli kuni kuus 8-untsi portsjonit värskelt ekstraheeritud puu-ja köögiviljamaitset. Kasutate ka veel nelja kuni kuus 8-untsi klaasist filtreeritud vett.

Pühkige seedetraktist selliseid taimeteed nagu senna, cascara sagrada või astelpaju juurest, et süst tühjendada. Ainult mahlade joomine tähendab, et te ei saada lahustumatut kiudu, mis tavapäraselt liiguksid kõht.