Kuidas vedelaid rauapreparaate maitsta paremini

Raua puudujäägid täiskasvanutele ja lastele on ette nähtud vedel rauapreparaadid, sest nad imenduvad organismist paremini ja kiiremini kui muud rauda. Lipud ei ole mõeldud maitseks. Nad ka rutiinselt määrduvad oma keelt ja hambaid. Rauapiimade lahjendamine farmakoloogiliste lõhna- ja maitseainetega või tugevate maitseainetega jookidega võib aidata halvendada maitset ja värvumist. Lõhna- ja maitseained võivad teie lapsele täiendusi pakkuda palju lihtsamalt. Samuti saavad need kogemused muuta täiskasvanute jaoks meeldivamaks.

Võtke kohalikule apteegile oma vedel rauapreparaat ja küsige apteekrilt meditsiinilisi lõhna- ja maitseaineid. Maitset parandades saavad apteekrid vedelate rauapreparaatide jaoks kasutada erinevaid puuvilja- ja kompvekit sisaldavaid lõhna- ja maitseaineid.

Ostke oma apteekris olevaid meditsiinilisi lõhna- ja maitseaineid ning järgige hoolikalt kodu maitsestamise juhiseid. Tootjad on hiljuti kasutusele võtnud komplektid, mis võimaldavad teil muuta ravimite maitset.

Maitseainete varjamiseks segage vedelaid raua toidulisandeid puuvilja- või köögiviljamahladega, soovitab Mayo Clinic. See valik võib aidata inimestel, kellel on raua kasutamisel iiveldus, kuna juhised peavad seda tühja kõhuga täitma.

Ravipreparaadid segunevad joomisega, mis on suu kaudu suunas asetatud õlgast välja. Selle õõnespaigutuse tulemusena võite vedelikku mõlemad vedada kiiremini ja mööda selle keele osa, kus enamus teie maitsepungadest asuvad.