Kuidas vähendada akne ja suuri poore

Keegi ei meeldi akne ja suurte pooretega tegelemisele, aga kui märkate aeg-ajalt lahkumist või suured poore ninas, on aeg, et te midagi selle kohta tegi. Sõltumata akne ja suurte poorsuste põhjusest võite neid ravida, vähendades katkestuste arvu ja vähendades oma poorid normaalse suurusega. Kuigi on olemas spetsiaalsed kreemid ja hooldusvahendid, on põhiline nahahooldus ravi aluseks.

Peske nahka igal hommikul ja õhtul pese nahale. See eemaldab surnud naharakud, õli, mustuse ja prügi nahalt ja pooridelt. Pinnasetõrje eemaldamisel takistad seda, et see ei satuks teie pooridesse ja ummistaks neid ning põhjustaks akne.

Hoolitsege külma veega kohe pärast puhastusvahendi loputamist. See vähendab teie poorid pingeliselt ja takistab materjalide sisenemist päeva jooksul.

Kasutage alfa-hüdroksüülhapete kreeme, et eemaldada surnud naharakud kiiremini, vähendada plekid ja kahandada poorid. Glükoolhape ja piimhapet sisaldavad kreemid ja peelsed on kõige paremad kasutamiseks kodus.

Hoidke nahka naha pehmendamiseks põletikuvastase salitsüülhappega või vedelikuga. Mõnda bensoüülperoksiidi kohta pehmeneda, et kohapeal ravida kõiki mustuseid või plekke.

Kasutage oma poore suuruse vähendamiseks näomaski. Kaelarihm mask võib teie heaks töötada. Lihtsalt küpsetage kaerahelbed, laske see veidi jahtuda ja seejärel kasutage seda näole. Lase maskil kuivada, seejärel loputada sooja veega. See tugevdab teie poorid ja aitab eemaldada materjalid, mis põhjustab vallutusi.

Kasutage retsepti kreemi, et teie poorid väheneksid ja vähendaksid akne puhkemist. Üldiselt määratud paikne on Retin-A, mis pärineb A-vitamiinist ja aitab nahal kergemini nihutada, et luua ühtlasem tekstuur ja toon.