Kuidas vabaneda vastsündinud luksumistest

Uuesti vastsündinud lapsed kogevad sageli luksumist. Õnneks väikelapsed ei tundu olevat häiritud luksumine palju. Kui laps on emakasiseseks ja esimeseks eluaastaks, on iga päev mõni vallandamisvorm normaalne ja tavaliselt ei pea muretsema. Kui teie vastsündinud sagedased luksumine põhjustab teile muret, saate proovida mõnda lihtsat sammu, et aidata tal neist lahti saada.

Hüvasti käia

Hoolitse oma beebi. Imetamine võib aidata teie lapse membraanil lõõgastuda ja lüüa kiiresti.

Vältida luksumist

Ärritage oma imikuid. Harjutamine toitumisel toob imiku imemispinnast välja ja võib aidata leevendada gaasi ja kõhuärritust, mis võib viia luksumine.

Hoidke beebi püstiasendis. Muutke positsioone oma lapse toitmise ajal ja hoia seda püsti pärast söömist, et see saaks gaasi tõusta ja looduslikult edasi liikuda.

Andke oma lapsele midagi imeda. Säilituspiimaga imemine võib aidata teie vastsündinud luksumine vabaneda.

Sööda oma beebi, kui ta on rahulik. Ära lase tal jõuda punkti, kus ta on nii näljane, et ta nutab. Naise liiga näljane imelik imeb õhku nutades, mis võib viia luksumine ja gaasiprobleemideni.

Vältige toidust, mis võib põhjustada luksumine. Kui te toidate last rinnaga, võivad mõned toidud teie dieedil tõenäoliselt põhjustada teie imetavale vastsündinule gaasi ja luksumine. Proovige oma toitumisest kõrvaldada piimatooted, kui teie laps kannatab väga sagedaste luksuminetena. Piima on kõige sagedasem vastsündinute rinnapiima sensibilisus.

Hoidke beebi soojas, sest luksumine on sageli tingitud äkilisest temperatuurimuutusest, mis põhjustab beebi külma.