Kuidas vabaneda tupest põsed silmade all

Ärritav alasilma nõtk, mis verejooksu põsepiirkonda on, on hulgaliselt allikaid: kõik unenäod, hooajalised allergiad ja toitumine on tõenäoliselt süüdlased. Kuid olenemata nende päritolust, puutumatus võtab teie naha kuju. Mõni teie elustiili ja igapäevase rutiini muutmine võib need kotid sulgeda ja muuta kogu visaat nooremaks ja heledamaks.

Lõika tagasi soola tarbimisele. Soolased toidud võivad põhjustada teie keha vee säilimist, mis põhjustab puhitus ja turse teie silmade ja põskede all.

Unerežiim koos peaga pehme lisavarustusega, et vältida vedelike kokkupõrget silma all. Kui hoiate oma peas veidi kõrgendatud, tekivad vedelikud välja.

Hoidke külmad tee-kotid silmadele esimest korda hommikul paistetuse vähendamiseks. Jahe temperatuur piirab teie silmade all asuvaid veresooni, muutes ala vähem tuhmiks. Teekotid või külmutatud lusikad jäävad oma põskedele ka nõrgemaks.

Kandke korrektuuri otse silmade tuimast piirkonnas, et maskeerida turse või värvumist. Valige toode, mis on tooni, mis on teie loomuliku jumega heledam, kuna see muudab õõnsad alad vähem sügavaks ja isegi välja näeb välja.