Kuidas vaadata nooremat 50-aastaselt

Võib-olla kõige olulisem meeles pidada võitluses ajaga on see vanus tõesti vaid üks arv. Viiskümmend on vaevalt vanaduse ja kui selle verstaposti saavutamine ei häiri teid, on tõenäosus, et teised seda ei häiri. Naerda, lõbutsege, osalege tegevuses, mis teile meeldivad, ja ärge laske kalendri mõnda mõttetu pöördeid oma jõukust ja vaimu rikkida. Ja kui teete seda kõike, käsi ennast mõne uue näpunäite ja näpunäitetega, et end otsida nooruslikuna, nagu te arvate, nii et see ei näita teie tõelist vanust, vaid teie – ja ainult siis, kui soovite.

Külastage oma stilisti. Kihtide lisamine juustele lisab põrgatust ja helitugevust ning hea värvija võib lisada esile, mis neutraliseerib kõik tumedad laigud, roosvistruktuur või üldine naha tumendus, mis mõnikord kaasneb vananemisega. Bangs on ka suurepärane relv antiaging arsenal, eriti kui külg pühitakse, sest need hõlmavad lülisamba kortsud, juhtides tähelepanu ja lõõgastamata lõualuu read ja lahti kaela nahk. Nad ka maskeerivad haruldasi juukseid. Veenduge, et vältiksite keskset osa, mis näeb välja tõsiselt ja lisab aastaid asemel nende äravõtmise.

Mõõdetuna rinnahoidja jaoks. Enamik naisi kannab vale rinnahoidja suurust, ja kui sa vanuse järgi, vale sobitumine jätab sind põlvedele esiküljel ja seljas varjas, kui rihm on liiga pingul. Kvaliteetse rinnahoidja õige suurusega kandmine annab teile nii sõna-sõnalt kui ka kujutiselt lifti, mis muudab sind ja tüdrukud nooremateks.

Tutvige oma kappi ja annetage dowdy tükid. Välja arvatud äri sobib, mis võib tekkida vajadus, lõhkuge sobivad komplektid ja kandke neid eraldatuna. Musta värvi seas on mustad või pruunid, kraavi nailonid ja sukkpüksid paljaste jalgade kasuks ja ärge kartke siduda teksaseid kantavatega ja väljamõeldud tipuga. Mine edasi ja kandke talvel valgeid, must suvi ja mitu printimist koos, kuni need sobivad tooniga. Ärge unustage proovida riideid ja objektiivselt veenduda, et need sobivad hästi oma praeguse kuju paremaks ja sobivad kleitusele. Mini-seelikud ja tühjad midriffid muudavad teid vanemaks ning näevad liiga kõvasti, isegi kui jalad ja maod näevad end välja nagu suurepärased, nagu ka siis, kui sa olid 25-aastaselt.

Käivitage uus nahahoolduse kord. Pese nägu, lõug ja kael koos igapäevase puhastusvahendiga ja pleegitades alfa-hüdroksühappega. Niisutage igapäevaselt antioksüdantidega, nagu näiteks koensüüm Q10, C-vitamiin ja alfa-lipohapetega rikastatud niisutaja. Teie niisutaja peaks sisaldama ka shea võid või mõnda muud võimsat niisutajat ja päikesekaitset. Kui suitsetate, lõpetage. Sigaretisuits ahendab naha veresooni ja kahjustab kollageeni, mida nahk peab säilitama oma elastsuse ja sära. Kui märkate, et nahk on sagedane, lisage oma rutiinile peptiid ja retinooli sisaldav pinguldav seerum.

Sööge tervislikku toitu. Pane oma plaat täis tume, lehtköögivilja rohelisi köögivilju, kreeka pähkleid, mustikaid ja maasikaid. Toiduainete kogus, mis on küllaldaselt ka kaltsiumi ja D-vitamiiniga. Vahemere toit, mis on täis puuvilju, köögivilju, terveid teravilju, oliiviõli ja – võib-olla kõige paremini – veini, aitab teil elada kauem, paremini tundma ja tervislikumaks vaadata. Võtke vitamiini B12 toidulisandeid või suurendage loomuliku vitamiini tarbimist kalade ja lihaga.