Kuidas tulistada jalgpallis madala võimsusega

Väike, raske ja võrgu vasakpoolne või parempoolne nurk on kindel löök, et võita väravavahi jõudis käsi – võibolla isegi sukeldumisega püüdur. Paljud inimesed, kes oma pettumust silmas pidades tahtmatult taevastab palli kõrgemal kui eesmärk, isegi kui need on vaid mitu meetrit selle ees. Kõrguse reguleerimine, mida soovite, et jalgpalli pall liiguks, sõltub osaliselt selle nurga alt, kus teie keha pehmendate. Mida kaugemale jääte, seda suurem on pall. Jalgpallis väikese võimsusega tulistama laskmiseks tuleb palli palli ette kergelt ettepoole tõmmata ja laske sujuvalt ja kindlalt välja laskuda.

Valmistage tulistada, kui pall asub jalgade jalos. Vähese tulistamise vabastamiseks ei ole vaja teha mitmeid samme. Kui teil juba töötab, kui teil on hea võimalus tulistada, püüdke hoida oma samme ühtseks. Vältige lühikeste lumetamisetappide või eriti pikkade sammude üleviimist, kui valmistate tulistama, mõlemad lähenemisviisid ohustavad palli kontrolli ja see tõenäoliselt ei lähe kaugemale, kus seda soovid.

Paigutage oma mitte-laskmise jalg veidi palli vasakule või paremale, olenevalt sellest, kas teil on parem- või vasakukäeline. Paljud inimesed teevad selle “taime” nagu väike hop. Väike humm annab teie kehale täiendava jõu, et seejärel kiiresti oma jalgpalli edasi liikuda. Näiteks kui pildistad oma parema jalaga, lööge oma parema jala ümber ja laske oma vasak jalg palli taga ja natuke vasakule enne, kui liigute jalgpalli.

Nihutage palli pisut nihutades jalga. Kallutamine tagasi taevas palli. Liiga kaugele kaldumine kompromisse jõudu ja täpsust. Palli vaadates enne jalga istutamist tagab, et keha ei libise liiga kaugele tagasi. Kui te ei näe palli oma nägemuses, siis palli taevas.

Laske jalgpalli kiiresti, kuid kindlalt. Alusta kiiget, mis on kaugel taha, kaugemal kui tavaline töökäik. Võite palliga kontakti teha kahel viisil. Esiteks võite lüüa keskel – või pisut madalamal, kuid mitte liiga madalal, muidu see põhjustab palli liiga kõrge taseme – palli tagaküljel on jalatsi keel. Või võite palli lüüa oma jalgpalli sees. Jätkake oma jalg palli otse, nii et jalgade lõpus on jalg põlveliigse või kõrgemal.