Kuidas tõsta kaalusid õigesti

Raskuste tõstmine on populaarne tegevus lihaste ülesehitamiseks, tugevuse suurendamiseks ja välimuse suurendamiseks. Tõste tõstmine aitab teil oma eesmärke kiiremini saavutada ja saavutada soovitud tulemusi. Halbade vormide või tehnikate kasutamine pallide ja hantlite ümber liigutamisel võib põhjustada vigastusi ja tõrjuda oma koolituskavasid.

Alustuseks valige oma tugevusastmele vastav massi ja tehke üks kuni kaks komplekti 8 kuni 15 kordust, soovitab Ameerika Nõukogu harjutustööd. Ülejäänud 30-90 sekundit komplekti vahel. Suurendage kaalu, kui tugevneb.

Tõstke kehakaalu aeglaselt, kasutades oma jalgu, mitte selga. Kasutage oma lihaseid, et täidaksid kordusi ja mitte hoogu. Ärge hoidke oma selja tagurpidi või keha keha kallutades, et kaaluda ülesõpet.

Liigutage raskused läbi kogu teie valitud lihasegrupi jaoks vajaliku liikumise. Tundke täielikku venitust ja kontraktsiooni iga kordusega. Treenige kontrollitud liikumist raskuste langetamisel. Ärge lubage hoogu liigutada kaalu.

Vältige oma põlvede täielikku lukustamist, kui teed jalgpaberit või mis tahes liiki jalgade laiendamise liigutust nagu istunud jalgade pressid või squats.

Hingake pidevalt läbi iga korduse. Suu tõsta välja suu kaudu, kui tõstad kaalu ja hingavad nina läbi, kui seda alandate.