Kuidas teha oma p90x toiduplaani

P90X on tuntud paljude kodutreeningu programmina. Kuid nagu iga hea fitness programm, sisaldab P90X tervislikku toitumisplaani, mis täiendab treeninguid. Teie söögiplaan sõltub teie konkreetsetest eesmärkidest ja kalorite vajadustest. Hinnake neid eesmärke ja vajadust kindlaks määrata, milline versiooni plaan teile sobib.

Valige faas

Valige oma vajadustele vastav toitumisfaas. Kui soovite kaalust alla võtta, soovitab Beachbody alustada Fat Shredderi faasi, kus 50 protsenti teie kaloritest pärinevad valkudest, 30 protsenti süsivesikutest ja 20 protsenti rasvast. Energia võimendamisfaas peaks olema pikaajaline toitumisplaan inimestele, kes soovivad P90X-i kehakaalu säilitada, selles etapis on 40 protsenti teie kaloritest pärit valgudest, 40 protsenti süsivesikutest ja 20 protsenti rasvast. Kestvat maksimeerivat faasi kirjeldatakse intensiivse treeninggraafiku järgselt inimestele mõeldud “sportliku dieediga”. Toit sisaldab 20 protsenti valku, 60 protsenti süsivesikuid ja 20 protsenti rasva.

Valige oma toitumise tase

Hinda oma puhkeaine ainevahetuse kiirust, korrutades oma massi naela 10-ga. Korruta seda 20 protsendi võrra, et oma hinnanguline tegevus põletada. Lisage oma puhkeaine ainevahetuse kiirus ja teie aktiivsus põleb, kui palju kaloreid te põletate P90X-st. Rannakujuline hinnang, et te põletate 600 kalorit päevas, kuid see erineb – kasutage südame löögisageduse monitori kalorite loenduriga, kui teete täpsemat hinnangut. Kui teie igapäevane kalorite põletus jääb vahemikku 1800-23999 kalorit, siis järgige P90X toitumise taset I; kui teie kalorite põletus on vahemikus 2400-1999 kalorit, siis järgige II taset ja kui teie põletus on 3000 kalorit või rohkem, siis järgige III taset.

Järgige toidukorra kavasid

Järgige P90X toiduplaani P90X-i toiduprogrammiga, mis on lisatud P90X-i süsteemile, tuginedes teie toitumisalasele tasemele ja faasile. Toitumisplaan näeb ette toitumisplaanid iga faasi ja iga toitumisalase taseme kohta. Plaan ütleb täpselt, mida süüa söögi ja suupistete jaoks ja isegi sisaldab retsepte oma söögi valmistamiseks. See tähendab, et te ei pea jälgima oma kaloreid või muud toitainet, peate lihtsalt järgima plaani.

Ole ohutu

Enne uue toitumisplaani alustamist konsulteerige alati oma arstiga. Teie arst võib teile öelda, kas P90X-i söögikord on teie jaoks õige. Teie arst võib samuti aidata teil määrata oma eesmärkide saavutamiseks vajaliku kalorivahetuse, kas otsite kasvatada, kaotada või säilitada kehakaalu. Kui soovite kaalust alla võtta, olge ettevaatlik, et kaloreid ei lõigata liiga järsult, kuna see võib aeglustada ainevahetust. Peaksite looma päevase puudujäägi 500 kuni 1000 kalorit. Naised peaksid alati tarbima vähemalt 1200 kalorit päevas ja mehed peaksid tarbima vähemalt 1800 kalorit päevas.