Kuidas taastada närvikahjustusjõu tugevust

Närvikahjustusi jalgades nimetatakse sageli neuropaatiaks. Neuropaatia võib olla põhjustatud vigastustest või diabeedi tüsistustest. Kui teil on jalgade närvikahjustus, võib vähenenud tugevuse tõttu tekkida probleeme seistes, kõndides või isegi istudes. Diagnoosimisel soovitavad enamik arste sooritada füüsilise teraapia harjutusi, et taastada tervendamisprotsessis tugevus ja abi. Seda harjutust saab teha kodus, isegi kui vaatate televiisorit.

Istuge toolil ja asetage jalad tasasele põrandale. Puuduta oma varblusi nii, nagu oleksite järginud oma lemmiklaulu lööki. Võite mängida muusikat, et hoida sind motiveeritud. Puudutage oma varba põrandal aeglaselt ja suurendage natuke iga kraani. Alusta vaheldumisi oma varba koputades tõsta oma kontsad. Korrake seda treeningut viis kuni kümme korda päevas.

Asetage põrandale või muule tasasele pinnale ja painutage oma põlvi 90-kraadise nurga all. Lükake õige jalg aeglaselt, kuni see puudutab põrandat. Väljatõmmake, kui tõmbad jalga ülespoole, kuni mõlemad põlved on paralleelsed. Hoidke viie arvu ja sisenege algseisundisse tagasi. Korrake vaheldumisi vasakute ja paremate jalgade vahel viis korda päevas.

Seisake seina ees ja asetage oma käed, peopesad selle vastu. Asetage jalad puusaluu laiusele eemale seest eemal. Tõstke ennast üles oma varvastele, tuues oma kontsad maha põrandast. Hoidke viiest loendist ja aeglaselt oma algasendisse tagasi. Korda 5 kuni 10 kordust päevas.

Pange oma põrandale tagasi ja tõmmake mõlemad jalad 90-kraadise nurga all. Väljatõmmake, kui liigutate oma jalgu üksteisest eemale, moodustades V-i. Hoidke oma koha viiekordseks ja liigutage oma jalgu koos ja alla põrandale. Korda viis korda päevas.

Pane oma kõhtu põrandale, jalgade otse taga. Väljatõmme, kui tõmbad oma parema jala ülespoole ja hoidke viiest arvust. Pöörake algasendisse ja korrake oma vasaku jalaga. Jätkake vahelduvalt jalgu, kuni olete viies korduses mõlemal küljel lõpetanud.

Seisa oma jalgadega õlgade laius ja käed külgedele. Pöörake aeglaselt, kuni ülemised reied on põrandaga paralleelsed. Hoidke viiest loendis ja tõmmake aeglaselt tagasi oma jalgade lihaseid. Korrake viite kordust päevas.