Kuidas suurendada kollageeni regenereerimist

Üle 80 protsendi (kuivmass) meie nahast on valmistatud kollageenist, kommenteerib Pennsylvania Meditsiinikooli ülikooli professor Eric F. Bernstein. Kollageen on ehituskomponent, mis loob nahahoolduse struktuuri ja võib vananemise järel aeglaselt hajuda. See kollageeni langus näitab kortsude, põlve naha ja peened jooned. Nahahooldustööstuses on leitud mitmeid hiljutisi arenguid, mis pakuvad kollageenile naha stimuleerimist ja võivad põhjustada kollageeni tootmist, samuti naha pingutamist ja karmistamist, luues noorusliku ja kiirgava jume.

Nautige kohalikku spaa või dermatoloogi mikrokordajat. Microcurrent näohoolitsused on mõeldud naha pingutamiseks ilma abrasiivse laserita või soojusenergiata, selgitab LocateADoc.com eksperte. Need näopühmad on mõned kõige vähem abrasiivsed meetodid, mis pakuvad märkimisväärseid tulemusi kollageeni ja nahatooni stimuleerimisel.

Vältige pikaajalist päikesevalgust ilma vähemalt 30 SPF-i kaitset. Päikesekahjustus mängib olulist rolli kollageenitugevuse vähendamisel ja naha üldise tervise kahjustamisel. Kasutades igapäevast päikesekaitsetoodet SPF 30 või enamaga, säilitab naha naha kollageeni terviklikkus, soovitab Eric F. Bernstein koos Collagen.org.

Läbi oma professionaalse dermatoloogi läbima laserkihi pealekandmine. “Kõrge intensiivsusega laserenergia lained tarnitakse sügavale naha pinnale, et tekitada nahale trauma, mis omakorda põhjustab kollageeni tootmise,” väidab ekspert LocateADoc.com-st.

Laske meditsiinitöötajatel süstida naha depressiooniga piirkondadesse hüramaspiimiga hüaluroonhapet. Hüaluroonhape on kogu kehas oleva sidekoe peamine koostisosa. See orgaaniline aine paistab stimuleerivat kollageeni uut tootmist ning on potentsiaali osaliselt taastada päikesekahjustatud naha struktuur, uuringu andmetel läbi MedicalNewsToday.com.

Kasutage taskukohase, paikse ravi C-vitamiini või C-vitamiini derivaati. C-vitamiin (askorbiinhape) on kollageeni efektiivse sünteesi jaoks hädavajalik, väidab eksperte SmartSkinCare.com-ga. Saadaval on palju tooteid, mis sisaldavad kvaliteetseid koostisosi koos C-vitamiiniga, nagu näiteks antioksüdandid alfa-lipohape ja DMAE, kombineerituna põletikuvastaste koostisosadega nagu kollageeniline, harilik vaarika ja roheline tee.