Kuidas säilitada mandariini apelsineid

Mandariini apelsinid kuuluvad tsitrusviljade kategooriasse koos teiste populaarsete tüüpidega, nagu apelsinid ja greibid. Kõik mandariini variandid pakuvad natuke erinevat tekstuuri, maitset ja välimust, teatab Purdue Ülikool. Nad sisaldavad mitmeid olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning nende väikese suuruse tõttu muudavad mandariinid kergesti kaasaskantavaks suupisteks. Paljud inimesed lisavad need ka salatidele või muudele roogadele. Mandariinid ei hoia erandlikult pikka aega.

Hoidke mandariini apelsine toatemperatuuril. Tsitrusviljad hoida toatemperatuuril mitu päeva, selgitab Sunkist. Mandariini apelsinite kauss, mis asetatakse lauale või lauale, võib julgustada pereliikmeid neile süüa.

Säilitage mandariine külmkapi puuvilja klaasist sahtel. Tsitrusviljad võivad jahutada kauem kauem. Mõned inimesed eelistavad süüa mandariine külma.

Koorige ja lõigake mandariinid kiiludeks. Asetage need kinni pitseeritud kotti või plastnõusse, mis hermeetiib. See muudab terveks lisaks koolilõunale või suupistele pausi tööl.