Kuidas saada vastupanuvõtuga ripitud

Kergekaalulised ja kaasaskantavad takistusribad pakuvad treeningut kodus, jõusaalis või reisides. Need “Steroidide kummitaribad”, nagu seda kirjeldas pereõppe veebisait, aitavad tugevdada ja toonuda lihaseid peaaegu kõigis kehapiirkondades. Kuigi on võimalik takistada takistusribadega, peate kõigepealt kindlaks määrama harjutused, mis võitlevad teie keha tõhusalt.

Töötage sobivuse ajakava, mis vastab teie igapäevastele ja iganädalastele kohustustele. Nagu mis tahes liiki jõutreeningu puhul, peaksite lubama vähemalt ühe ja sama lihasgrupi treeningupäeva vahel. Ohutu sobivuse ajakava näide hõlmab esmaspäevade ja kolmapäevade ülakeha kasutamist ning teisel ja neljapäeviti alaosa.

Valige resistentsusribad, millel on õige füüsilise seisundi ja sobivuse vajaduste suhtes vastupidavus. Iga treeningu jaoks valige vastupanu rida, mis võimaldab teil teha kaheksa kuni kümme kordust. Kui saate hõlpsalt teha rohkem kui 10 kordust, valige suurem vastupanu. Kui te ei saa teha vähemalt kaheksat kordust, valige kergem bänd.

Töötage üle oma keha. Seisake bändi keskel ja hoidke bändi ühte otsa igas käes. Kõhtuge üles oma rinnakorvriga, et kasutada bicepsi või laiendada oma käte taga, et kasutada tricepsi. Kinnitage bänd oma selja taga ja sirutades oma käed välja, et võtaksite rindkere lihaseid. Tehke kolm komplekti kaheksat kuni kümmet kordust.

Töötage oma alakeha. Koo bändi otsad kokku ja keerake ring ümber oma pahkluude. Seisutamisel tõmmake vastu vastupanu rida, kui pikendate vasakut jalga oma ees, külje ja taga, enne kui teine ​​pool on korratud. Tehke kolm komplekti kaheksat kuni kümmet kordust.