Kuidas planeerida imiku matuseid

Imiku matuse planeerimine on ülesanne, mida ükski vanem ei taha teha. Kahjuks võib sulgeda surnultsündimise, varajase väikelapse surma, äkksurmade sündroomi või mõne muu hulga muude põhjuste tõttu. Võtke aega, mida peate kurvastama, ja kaasake võimalikult palju abi, kui planeerite matuseid, mis annavad teie lapsele õige mälestusmärgi ja au oma pereliikmetena ja osa teie elust.

Hirmutage oma kaotuse eest. Kuigi võite soovida matusetreeninguid võimalikult kiiresti hüpata, peaksite oma aega võtma ja vajaduse korral abi küsima. Beebi kaotamine on traumatiseeriv kogemus, seega anna ennast ja oma partneri aega, et oma privaatsust kaotada. Kui olete valmis, võite pöörduda matusebaasi või alustada mälestusplaani koostamist.

Räägi oma abikaasale või beebi isale ja otsustage, millist matmist ja teenust soovite oma lapsele meeldima. Krematsioon on saadaval enamuse haiglate teenistuses, märgib Ohio Riikliku Ülikooli Meditsiinikeskus. Traditsiooniline matmise teenus on saadaval ka matusekodades. Teie perekonnal võib juba olla varjatud maatükk, mida saate kasutada. Mõelge oma isiklikele veendumustele, oma mugavuse tasemele ja oma usulistele tõekspidamistele, kui valite matmise tüübi.

Paluge oma pereliikmetel ja sõpradel matuseteenistuses osaleda. Mõned pered valivad täieliku matuse, teised valivad haudade mälestusteenuse. On tähtis, et teie perekond tulevad teid toetama ja leinata oma lapse kaotust. Kaaluge, et paluksite, et nad annaksid kohalikule heategevusorganisatsioonile annetamiseks lilledele supelustatud loomi või annaksid oma lapsele haiglasse raha, soovitab MISS Foundation.

Lisage oma usulisi tõekspidamisi tseremooniale, kuulujutule ja teenistusele, märgib riikliku SHARE-i raseduse ja väikelaste kaotuse toetust, Inc. See võib pakkuda mugavust, kui te leinate oma lapse kadu. Pühakirjade lugemine, palvete pakkumine ja vaimulikkonna liikme palumine matusel rääkida võib aidata teil leida uskust.

Koosta oma lapsele austust, mida sõprade ja pereliikmete teenistus osana täidab. Võite vabastada õhupallid, sõltuvalt teie piirkonna seadustest, vabastada liblikad, kirjutada kiri, kuulata erilist laulu või olla vaikne hetk. Tehke oma traditsioonid sõltuvalt teie mugavuse tasemest ja isiklikest veendumustest. Järgnevatel aastatel saab austusavaldus meeldivaks meeldetuletuseks matuseteenistusele ning sõprade ja pereliikmete toele, kes hoolitses ja armastab teie last.