Kuidas peatada golfi palli kõrgel liikumisel

Üks mängijatele kõige rohkem masendav asi, mida teejuht võib teha, on löönud palli liiga kõrgele pallile. Võite tabada seda, mis tundub olevat ideaalne sõit, laske see peaaegu maandumiseks maastikul, siis langeb see 100 meetri võrra, mis on teie kavandatud sihtmärgist väiksem. Fikseerib tihti lihtsad kohandused, et vältida palli löömist clubface’i ülaosale.

Asetage oma golfipall tee peale nagu tavaliselt, ja asetage oma juhi peal palli oma tavapärasesse asendisse. Pool pallist peaks jääma klubi nägu kõrgemale. Kui enam kui pooled pallist on näo kohal, siis tõenäoliselt lööb ball ballface liiga kõrgele. Tee pallist 1/2 tolli maapinnast hübriidklubide ja kõnniteede jaoks üldiselt. Need sõukruvid on sageli palju väiksemad kui juhipead ja neid ei pea tõstma nii palju kui võimalik. Lühikeste triikrauade ja kiilude korral aitab pall pisut maapinnast kinni hoida, et see lööks magusa kohale lähemale.

Praktika lööb palli oma tõusule. Kui soovid palli lüüa alles pärast seda, kui klubi tabab madalaimat punkti, liigub klubi ülespoole ja võtab tõenäoliselt palli klubi alumises pooles.

Võtke klubi oma seljaosast maha. Kui liigute oma õlad pallist eemale põrandast liiga kaugele, võite võlli välja tõmmata, mis toob palli pallile tagasi liiga palju palli alla. Keskenduge oma seljakõrguse hoidmisele madalal, mis peaks aitama teil palli magamiskohta lähemale tuua.