Kuidas õpetada lakroosi põhitõdesid lastele

Lacrosse on kihlvedu, milles kasutatakse võrgustatud pulgad ja kummist palli, et proovida vastase väravasse panna. Mängijad peavad teadma põhioskusi, nagu kaelus, viskamine, püüdmine, kallutamine ja palli laskmine. Laste õpetamine nende põhialuste abil annab neile tugeva aluse oma oskuste arendamiseks, mistõttu mäng on lõbus ja võib-olla hoiab neid spordi aastaid huvitatud.

Näidake lastele, kuidas palli häkkida, pannes oma domineeriva käe lakroosipuu võlli ülaosas oma peopesa ülespoole ja teine ​​kätt põhja poole, kusjuures palm on keha poole suunatud. Õpetage, et need hoiavad sõrmeotstega kinni ja hoiavad oma põhjaosa veidi avatud. Laske neid asetada, nii et pea on nende õlgade taga ja lasta neil randmeid edasi-tagasi pöörata.

Õpetage lapsi, kuidas seda ülemäära läbida, hoides oma domineerivat kätt pulkade keskel ja teineteise poole allapoole. Laske neil oma keha külge siduda, kuid vaadake seda eesmärki. Tõmmake kleebi õla väljapoole, paralleelselt maapinnaga. Lase neil pöörata nii, et nende puusad on eesmärkiga ruudukujulised. Tõmmake kleebi oma ülemise käega eemale ja tõmmake kleep nende alt üles.

Püüa palli, hoides kinni oma kõrva lähedusse, kusjuures nende ülemine käsi on nende pea ja pea alt vaid veidi võlli keskkoha all. Liikuge palli läbinud isiku suunas. Nad peaksid palli meeles peal pallitama, teeseldes, et see on vesi, mida nad ei taha popida.

Laske palli lastele lasta ja laske neil seda skoori juhendamiseks käia. Kui nad palli jõuavad, pange nad oma palli kõrval domineeriva suu. Laske neil põlvede painutamiseks minna maapinnale. Nende ülemine käsi peaks olema pea pea lähedal alumise käega võlli põhjas, asetades kangi nii, et see oleks maapinnaga paralleelne. Laske neil kiirelt liikuda kirjapea ette ja kallake palli üles. Kui pall on kallutatud, peaksid nad panema pulgi oma rinda.

Harjuta palli tulistamist, et õppida õiget tehnikat. Laske need seista silmitsi kõrvaltegevusega, mille ülemine käsi on pea ja peaaegu peaaegu võlli keskel. Kui nad valmis pildistama, lase neil pöörata oma rindkere ja ülemine käsi edasi, et jõuga tõmmata palli väravasse, kasutades palli kasutades madalat lasku või kopsuvat.