Kuidas näo rasva kaotada füüsiliselt kehaliselt

Näoparva kaotamine ei vaja plastilist kirurgiat. Te võite selle loomulikult kaotada, lihtsalt langetades oma kogu kehamassi. Vastavalt American Council for Exercise, vähendades rasva mis tahes kehaosa nõuab kalorite puudujääki. Suunatud harjutused loovad lihaseid, kuid rasvade kõrvaldamiseks ei tooda nad piisavalt kaloreid. Selleks, et luua piisav kalorsusega defitsiit, peate kombineerima jõulise aeroobse harjutuse koos oma toitumisharjumustega, mis vähendab teie päevase kalorsuse tarbimist.

Tehke aeroobset aktiivsust mõõduka kuni kõrge intensiivsusega 30 kuni 60 minutit vähemalt viis päeva nädalas. Mõned standardtoimingud hõlmavad sörkimist, jalgrattasõitu ja ujumist, kuid samuti on kasulikud korraldatud spordialad, kiiret tantsimist, matkamist, võitluskunstide tegemist ja teatavaid suure intensiivsusega joogatüüpe.

Suurendage oma aeroobset harjutust jõutreeningu abil kaks päeva nädalas. Selline harjutus hõlmab selliseid tegevusi nagu Pilates ja treenimine. Need harjutused loovad lahja lihaseid, mis suurendab teie puhkeva metabolismi.

Vähendage tarbitavate kalorite hulka, et põletad üle 500 kuni 1000 kalorit päevas. See võimaldab teil 1 kuni 2 naela põletada. Rasva nädala kohta, kuna 1 lb rasva on 3500 kalorit. Teie vähendatud kalorite arv varieerub sõltuvalt sellest, kui palju te harjutate. Näiteks kui te põletate 250 kalorit koos treenimisega iga päev, peaksite sööma 250 vähem kaloreid päevas, kui soovite kogunädalast 500 põletada. Kasutage online-kalkulaatorit, näiteks eksperti, et määrata, kui palju kaloreid te põletada, kui te don Ärge kasutage masinat, mis ütleb sulle.

Söö rohkem lahja valku, täisteratooteid ja värskeid puu-ja köögivilju. USDA suuniste kohaselt peab teie pliidiplaat olema puuviljad ja köögiviljad igal söögikorral. Need tervislikud toidud on kalorsusega võrreldes väiksemad, kuna teie kalorite piirangud on lihtsamad ja neil on selliseid toitaineid nagu kiudaine, mis aitab teil tunduda täielikumalt kauem ja kiiremini.

Joo palju vett. Isegi veidi kuivatatud aine võib aeglustada ainevahetust.

Ole aktiivne kogu päeva jooksul, isegi kui te ei kasuta harjutust. Majapidamistööd, aiandus, lastega mängimine ja isegi kaubanduskeskuses kõndimine on palju paremad kalorite põletid kui istudes diivanil ja televiisori vaatamisel.