Kuidas mitte kaaluda peale dieedi toomist

Kehakaalu kaotamine on keeruline, sest igaüks, kes on kunagi olnud dieedil, teab. Siiski, kui olete jõudnud oma eesmärgi kaaluni, naaseb vanad harjumused pakkides naelu tagasi. Vastavalt “Oprah” ajakirjale, 80 protsenti inimestest, kes kaotavad kehakaalu, saavad selle tagasi kohe. Pikaajaline, mitte lühiajaline mõtlemine aitab teil teha muudatusi, mis kestavad kogu elu. Meelestumine on võtmetähtsusega, kui säilitada kaal, mida te töötasite nii raske kaotada.

Kaaluge ennast iganädalaselt. Kui olete mõne naela tagasi saanud, pidage meeles oma toitumist ja hoolikalt kasutamist. Kergem on kaotada väike kaal kui palju.

Liiguta nii palju kui võimalik. Harjutus on kumulatiivne, nii et isegi kui teil ei ole aega trenni ühe päeva jooksul, kõndige jalgrattaga või jalgrattaga sõidu asemel. Lülitage lifti üle ja võtke trepid. Pärast õhtusööki mine jalutama. Leidke viise liikumiseks oma päevaga.

Iga päev sööge hommikusööki, et alustada oma ainevahetust ja vältida ülepäeviti kogu päeva. Tehke tervislikke valikuid nagu kaerahelbed või puuviljad. Lisage oma hommikusöögiks valk, kas see on maapähklivõi terve nisustustornil või munade küljel.

Kontrollige oma osi. See ei tähenda, et te ei saa mõne aja pärast nautida suurt õhtusööki või dekadentse magustoidu, kuid ärge kasutage seda, et olete jõudnud oma sihtkaalu, et saaksite iga päev rohkem süüa.

Leidke tervislikud võimalused stressiga tegelemiseks, eriti kui sa lähed kõhklema, kui olete mures. Selle asemel, et tungida külmkapi või diivanilt, kui tunnete stressi, asuge jooga treenimisele, mõtleerige, leotage kuumas vannis või sõpradega jalutamiseks.

Jälgige söömist. Toiduväljaande säilitamine või sisselaskmise sisestamine nutitelefoni rakendusse aitab teil end vastutada.