Kuidas lõpetada nexium

Proksendipumba inhibiitor Nexium on retseptiravim, mida kasutatakse kõrvetiste vältimiseks ja söögitoru kaitsmiseks happe refluksist põhjustatud kahjustuste eest. Narkootikumide ajakirjade sõnul oli purpurpilli eest 2008. aastal tarbimismüügi eest 4,8 miljardit dollarit. Nexium’i kasutajad võivad ravimilt tekkida mitmesuguseid kõrvaltoimeid ja lõpetada selle võtmise. Nende hulka kuuluvad kõhuvalu, kõhulahtisus ja peavalu. On olemas alternatiivsed meetodid happe refluksi kontrollimiseks, mis võib aidata teil Nexiumist välja jätta, jättes teile hiljem vähem refluks komplikatsioone.

Öelge oma arstile, et soovite ravimist eemaldada, enne kui te lõpetate ise. Ta annab teile juhiseid selle kohta, kuidas seda teha. Ärge kunagi lõpetage ise retseptiravimi võtmist. See on teie enda kaitseks.

Alustage annuse vähendamist aeglaselt, võõrutades ennast pillidega. Näiteks kui te võtate kaks päevas, vähendage seda ainult ühe päevaga ja vaadake, kuidas tunnete, siis üks iga päev ja nii edasi, kuni te pole ravimist välja. 1999. aasta ajakirjas Gastroenterolgy avaldatud uuring teatas, et PPI-st eemaldumine põhjustab happe taastumist koos võimalusega suurendada happe refluksi kahjustavaid sümptomeid. Sümptomid võivad olla isegi halvemad kui enne alustamist. Sama ajakirja juuli 2009. aasta väljaanne kinnitas neid järeldusi, milles öeldi, et happe hüpersekretsiooni taandumine võib põhjustada ravimi sõltuvust.

Vältige kõiki happe refluksiga käivitusaineid, soovitame LifeExtension.org. Nende hulka kuuluvad: kohv, tee, kofeiinivabad joogid, aedikud, paprika, šokolaad, kuumad, spicey toidud, kiirtoitained, kõrge rasvasisaldusega toidud, rasked kastmed, toidu lisaained nagu MSG, tomatid, valge jahu ja valge jahu tooted, suhkur , Tsitrusviljad ja mahlad ning suuremad toidud.

Vähendage söögikordade suurust, sööge iga päev viis kuni kuus väikest söögikorda. Väiksemad söögikorrad võimaldavad maos toidu kergemini seedida. See kõrvaldab mõne rõhu madalamale söögitoru sulgurmehhanismile, mis põhjustab tagasijooksu.

Sööge toitu, mis rahustab kõhtu ja muudab seedimise lihtsaks, soovitab dr Theodore A. Baroody. Ta soovitab oma raamatus “Alkalize or Die” selliseid toite nagu värske kala, maguskartul, plantain, rohelised köögiviljad, marjad, banaanid, täisterat, õunu ja mett.

Sega ½ tsp. Söögisoodat 8 oz. Veest ja püüdke päevas, kui olete Nexiumist välja. Saate ohutult kasutada kuni 2 tl. Söögisoodust päevas 7 päeva jooksul, soovitab Baroody. Söögisoodus võib tõsta vererõhku ja teie arst võib soovitada erinevat annust kui siin mainitud. Kui te võite Nexiumist ära võtta, siis toimib söögisood hapete vähendamiseks ja neutraliseerimiseks kõhus, mis võimaldab teil ravimit loobuda.

Lisa Baroody soovitab oma toidule aeg-ajalt toitu lisada orgaanilise õunasiidri äädika, et aidata kontrollida ja hallata happe refluksi ja parandada teie seedimist. Alustage ½ tsp. Korraga segada vähese veega. Sega kokku ja joo. See ei tohiks põletada. Pisut vähe salateid või segage toiduga. Suurendage summat kuni 2 spl. Korraga segatud 8 oz. Veest kaks korda päevas. See on suurepärane ja tõhus ravi happe refluks. Kuigi õunasiidri äädikas on hape, aitab see stimuleerida kõhunäärme kaudu maohappeid, sealhulgas bikarbonaate, mis aitab neutraliseerida happeid ja luua leeliselist moodustuvat süsteemi.