Kuidas küpsetada ribisid ahjus

Võimalik on oma ahjus ribi riivida, et anda neile suitsuvaba maitse, mis tavaliselt on seotud ainult väljas grillide või suitsetajatega. Kuid peate kasutama teistsugust meetodit kui see, mida kutsuvad tavalised küpsetatud ribid retseptid, ütleb New York Timesi toidupreparaat ja kokaraamatule autor Mark Bittman. Võite ahjus suitsetada lapse tagaribasid või varreid, lapselised ribid on pigem pehmemad, kuid jäsemetel on rohkem lõhnav liha. Ükskõik kus soovite, pidage meeles, et ribidel on palju rasva, küllastunud rasvu ja kolesterooli. Lisage need tasakaalustatud toidusesse, sööge neid harva.

Asetage sool, pipar ja maitseainete valik väikeses kausis, kasutades lõhnaaineid nagu köömne, tavaline või suitsutatud paprika, pruun suhkur, küüslaugupulber, sibulapulber või pulbrilised ürdid nagu rosmariin. Segage põhjalikult, et kombineerida.

Maitsestamise segu katmiseks kogu ribi püsti. Paigaldage plaat kergelt plastkorgiga.

Asetage ribid külmkapis. Laske neil puhata, häirimata, üks tund üleöö.

Paigaldage ühtne kiht tammepuust või hikkori puitlaastest suure pannil põhja. Lisage piisavalt vett, et vaevu katta kiibid.

Paigaldage küpsetusplaadi riiul puitlaastude kohal. Eemaldage ribid külmkapist, visake ära plastikust ümbris ja asetage see riiulile.

Tehke teler kogu pannil, kasutades alumiiniumfooliumi, jättes ruumi ribide kohal, et aur saaks ringlust. Tõmmake fooliumi servad tihedalt kokku telgi pitseerimiseks.

Ribi ettevalmistamine

Puitlaastude kasutamine

Liquid Smoke kasutamine

Küpsetage, kuni liha on õrn, planeerides ligikaudu kolm tundi 2 kuni 3 naela riideid, mis on valmistatud 225 kraadi Fahrenheiti järgi.

Täitke suurt küpsetusplaati põhjaga mitme veekogu kohta. Lisage vedel suits, kasutades umbes 3 supilusikatäit iga 2 tassi vett kasutada. Segage, et ühendada põhjalikult.

Pane pannurk vee peale. Asetage ettevalmistatud ribid hammastele.

Alusfooliumiga tihedalt kaetud küpsetusplaadi pealmine kate. Küpsetage, kuni ribi liha on õrn: laske ligikaudu neli tundi täispurgi, mis on valmistatud temperatuuril 350 kraadi Fahrenheitiga.