Kuidas kinnitada lühikesi juuksed

Pin keppimine lühikesed juuksed on lihtne ja odav viis lokkide mässu tekitamiseks. Põlvkondade poolt naiste poolt kasutatav tehnika oli väga populaarne 1940. ja 50. aastatel ning seda võib kasutada ka keskmise pikkusega juuksed, kuigi mõju erineb vastavalt juuste pikkusele, paksusele ja tekstuurile. Mõned pinurulingu meetodid võivad teile mõne tunni või üleöö anda teile lokke. Paksukruvi lokid on populaarsed ja kõige lihtsamad ning vajavad minimaalseid tarneid ja aega.

Kasutades kammi roti-saba otsa, loo oma juukseid üles. Jaotis ja eraldage juuksed otsaotsast kuni kaelapiirini 1-tollisteks sektsioonideks või väiksemateks osadeks väga tihedate lokidena. Kummutada iga juuksekarva kuni sileda.

Pritsige 1-tolline juukseosa lauvärviga või kasutage veega täidetud pudeli spritzer. Võite katsetada mõlemat, et näha, mis toimib kõige paremini.

Haarake juuksekarva, hoides seda ühe käe sõrmede vastu oma peanahka ja seejärel keera juuksed sõrmega ümber sõrme, mis hoiab kinni teise sõrmega. Vormindage kindel ring või kaks, sõltuvalt juuste pikkusest. Hoidke kõverat vastu oma pead, asetage see kohale, kasutades hariliku tihvti või klambri keskosa.

Veenduge, et juuste otsad asetsevad keermes, et vältida hõõrdunud või lõhenenud otsteid.

Korda protseduuri iga 1-tollise juustuosa juures otsaesist kuni nina. Siis, jagades juuksed keskeltriba mõlemale küljele, lõpeb protsess, töötab mõlemal küljel ja pea otsa või külgedelt peanahale. Puhastage kuivalt või laske juustel õhku kuivada. Eemaldage tihvtid või klambreid ning puhastage lokke ettevaatlikult või pintsliga.