Kuidas kasutada neitsioliiviõli lapse nahal

Massaaž või puuteteraapia annab lapsele mitmeid eeliseid, sealhulgas positiivne kehakaalu suurenemine, ärevuse vähenemine ja motoorika paranemine. Beebimassa ekstra neitsioliiviõli kasutamine on muutunud üha populaarsemaks. Sutter Health, Californias Sacramentos asuv haigla, ütleb, et oliiviõli koos rapsi ja rapsiõlidega on teie beebi nahale populaarsed võimalused. Pehmendusega lööve ja hälli kate reageerib ka ekstra neitsioliiviõli jaoks. Kuigi õli kasutatakse sageli beebi nahale, pöörduge oma arsti poole, et veenduda, et see sobib teie lapsele.

Massaažiteravi ja niisutaja pärast vanni

Pange laps vanni sooja veega. Asetage laps lapsevankrisse ja peske. Pese oma juukseid sooja veega ja massaaž peanahka. Loputage nahka õrnalt rätikuga, kuni see on kuiv.

Kergendage mähkmelöövet

Asetage see näo alla tasasele pinnale. Valage oma kätes veidi ekstra neitsioliiviõli ja hõõruge seda peopesaga, kuni see soojeneb. Massage seda jalgadel ja jalgadel. Massaaž ringjoonega ja veenduge, et kõik kuivad laigud on kaetud.

Cradle Cap

Liigutage oma tuharadeni ja ülakeha masseerides õrnalt. Lisage oma peopesa vajadusel oliiviõli. Hõõruge õli ülemisse selja ja tuharani, kuni õli kaob.

Pöörake tema selga, nii et tema esikülg on sinu poole. Massaaž tema rindkere, käte ja nägu mõne ekstra neitsioliiviõliga. Ärge pange liiga palju oliiviõli näole.

Vala veidi veel oliiviõli kätte. Hõõruge oma käed jõuliselt ja hõõru õrnalt juuksedesse. Lisage nii palju või nii vähe õli kui vaja oma juuste tekstuuri jaoks. Kummutada õli läbi iga kihi juuste ja stiili seda nagu tavaliselt.

Segage oliiviõli emulsioon. Vala 2 spl. Oliiviõli ja 1 spl. Veest konteinerisse. Loksutage segu kiiresti, et saada valge, peaaegu piimjas emulsioon.

Eemaldage lapsel olev määrdunud mähe. Veenduge, et käidelda määrdunud mähkmeid hoolikalt, et piirata bakterite ja bakterite levikut. Paigaldage ja utiliseerige kohe pahavaba mähe.

Pühi oma põhja hästi läbi lapse pühkige. Hoiduge naha lõhedesse ja voldikutesse. Puhastage põhja uuesti sooja niiske lapiga, et eemaldada kõik lapsed, mis on jäänud lapsele mõeldud puhastuslapidesse. Kuivatage nahk puhta rätikuga.

Peske käed hoolikalt enne emulsiooni kandmist. Valage ekstra neitsioliiviõli ja vees emulsiooni oma käe peopesale. Hõõruge seda tugevasti, kuni see on soe. Spread oliiviõli üle tema suguelundite ja tuharad.

Asetage lapsele uus mähe. Veenduge, et mähe sobib piisavalt hästi kinni, kuid see ei ole liiga tihe. Lõpeta teda.

Vala väike kogus oliiviõli käe peopesale. Pange oma peopesad kokku, kuni oliiviõli on soe.

Masseerige oliiviõli oma peanahasse. Katke kogu oma peanahk, isegi need piirkonnad, mis ei ole hällikatega mõjutatud. Jätke kogu peanaha õli 10 kuni 20 minutiks ja laske õlil leotada koore koorega, kui koor on paks, soovitatakse Minnesota lastekliinikutes ja kliinikus

Pese oma peanahka hoolikalt, kasutades kergeid lapse šampooni. Eemaldage koorikust, mis on oma imiku peanahal lõdvestunud kammiga. Ärge kasutage kambriga survet tema peanahale. Pese oma juukseid teise ja kolmandat korda, et tagada kogu oliiviõli eemaldamine.

Kuivatage juuksed puhta rätikuga. Kammige juukseid ja stiilige see tavapärasel moel. Peske koheselt sooja veega kõik rätikud ja puhastuslapid. Desinfitseerige nii vanni kui ka lapse vanni.