Kuidas kasutada neerukividest oliiviõli ja sidrunimahla

Neerukivid on kruusakujulised tükid, mis moodustuvad liigsetest kaltsiumisisaldustest neerudes. Need põhjustavad valu, peapööritust seljas ja veres uriinis, kuna kivid teevad teed läbi neerudest ureetrasse. Mõnel juhul tuleb neerukividest eemaldada kirurgiliselt, kuid enamik neerukividest on looduslikult lahustunud. Sidrunimahla ja oliiviõli joomine võib aidata valu leevendamisel ja neerukivide läbipaistvuse sujuvamaks muutumist kui üldse mitte mingit ravi.

Jooge igapäevaselt juua õunamahla ja destilleeritud vett. Hüdraadi säilitamine suurendab kuseteede uriinisisaldust, puhastab neere ja takistab infektsiooni, samas kui neerukivid on olemas. See aitab ka juhtida neerukividest kusepõõsisse loomulikuks eemaldamiseks kehast.

Õhus segada 2 untsi sidrunimahla 2 untsi ekstra neitsioliiviõliga. Loksutatakse või segatakse hästi, et vältida koostisainete eraldumist. Kergesti läbitavate kivide jaoks võite segada 1 tassi sidrunimahla ja 1 tassi ekstra neitsioliiviõli.

Joo 6 spl. Segu iga 15 minuti järel, kuni see on täielikult kadunud. Ärge jooge seda segu kohe, sest see võib põhjustada iiveldust ja oksendamist, mis muudaks ravi ebatõhusaks. Vastavalt Alternatiivsele tervise teabelehele peaks neerukivide valu minema pärast viimase annuse võtmist 15 … 20 minuti jooksul.

Külastage tualettruumi iga kord, kui tung on tunda. Neerukivid lagunevad 12 tunni jooksul ja läbivad teie väljaheite või uriini, olenevalt kivijärgsest seisundist kuseteedes ravi ajal. Kivide läbimine peaks olema vähem valulik või valulik.