Kuidas kaotada rasva, kuid mitte kaalu

Paljud inimesed tahaksid kaotada rasva ja toonud oma keha. Ja kuigi on olemas ajakirjade artiklid, infomercials, online-treeningplaanid ja supermarketite dieeditooted, mis näiliselt kõikjal teie nägema lähevad, võib olla raske kindlaks teha, kuidas kõige paremini soovimatut rasva kaotada, säilitades samal ajal lihasmassi ja sobiva, tooniga keha. Kui olete huvitatud rasva kaotamisest, kuid ei pruugi oma kehakaalu muuta, peate keskenduma mõnele olulisele dieedile ja sobivusele.

Suurendage oma südame-veresoonkonna treeningut. Kardiovaskulaarne treening põleb olulisi kaloreid ja puhastab ülemäärast rasva, ütleb Ameerika Nõukogu harjutus. Seepärast on see lahutamatu osa rasvade vähendamiseks mõeldud tervisekavadest. Valige optimaalse rasva kadu saavutamiseks kardiootiline harjutus, nagu näiteks jooksmine, ujumine, uisutamine, jalgrattasõit, kiire jalutuskäik, tennise mängimine või tantsimine ning 30-60 minutit harjutamiseks kolm kuni viis korda nädalas.

Tugevus rong kaks kuni kolm korda nädalas. Tugevuskoolitus on parim viis lihasmassi ülesehitamiseks, vähendades samas rasva, ütleb ACE. Kuna lihased kaaluvad rohkem kui rasvad, hoides seda jõutreeningute abil, saate oma kehakaalu säilitada ka siis, kui kaotad rasva.

Sööge tervislikku, lahja toitu. Toitained, madala rasvasisaldusega rasvavarud, sealhulgas puu-ja köögiviljad, tailiha valk, täisteratooted ja madala rasvasisaldusega või rasvata piimatooted, aitavad teil kaotada liigse rasva, pakkudes teile vajalikke toitaineid ja energiat, mida kütusetarbimine on vajalik Oma treeninguid. Kui sööte piisavalt kaloreid tervislikust toidust, saate vähendada oma keha rasva, säilitades samal ajal oma kehakaalu ja oma lahja ja tervisliku lihase.