Kuidas kaotada nii palju kilo kui võimalik 2 päeva jooksul

Suure hulga kehakaalu kaotamine lühikese aja jooksul tervislikul viisil võib olla väga raske. Liigumeeskonna liikmed näidetes “Suurim kaotaja” võivad lühikese aja jooksul kaotada nii palju kaalu, kuna nad on kontrollitud keskkonnas. Kui soovite 2 päeva jooksul nii palju kaotust kaotada, peate täielikult pühenduma rangetele dieedile ja harjutusplaanidele. Oluline on rääkida oma arstiga, enne kui alustad uut tüüpi kehakaalu langetamist.

Lõika kalorite tarbimine 1000 kuni 1500 kalorit päevas. 2 päeva jooksul sööge seda madala kalorsusega toitu. See vahemik aitab teil langeda kaalu väga lühikese aja jooksul. Kuid te ei tohiks alandada alla 1000 kalorit toitumisalastel põhjustel.

Sööge toitu vähese kalorsusega, kuid kõrge toiteväärtusega. Teie 2-päevane vähese kalorsusega dieet peaks koosnema enamasti köögiviljadest ja lahjadest valkudest, näiteks kooreta kana, kala ja kalkuni rinnast. Samuti tuleks tarbida täisteratooteid, suhkrut mittesisaldavaid piimatooteid ja puuvilju suupistete jaoks.

Joo ainult vett. Joogid võivad teie toidule lisada palju kaloreid ja tuleks asendada kaheksa kuni kümme klaasi vett päevas.

Kandke 2 tundi päevas südame harjutusi, kui soovite 2 päeva jooksul põletada palju kaloreid ja langeda. Te saate jagada 2 tunni kaheks 1-tunniseks intervalliks. Teie südame treeningud peaksid hõlmama tegevusi, mis põlevad palju kaloreid, nagu jooksmine, jalgrattasõit, sulgpall ja samm aeroobika.

Osalege jõutreeningu tunnis. Esimesel päeval soovid kasutada vastupidavaid masinaid, mis töötavad ülemise keha. Teisel päeval kasutage resistentsusmasinaid, mis töötavad alumisel kehaosal.