Kuidas kaotada kaalu pärast 60

Kehakaalu langemine pole kunagi lihtne. Eakate jaoks võib see siiski tunduda peaaegu võimatu. Õnneks on samad aluspõhimõtted nagu õige toitumine ja lisatud kehaline koormus – mida suurendatakse ohutult – ikkagi kehas kaalu langetamine isegi pärast 60-aastast.

Nagu kõigi suuremate elundite muutuste puhul, on oluline oma uue raviskeemi oma põhihoolduse arstiga puhastada. Mõned muutused võivad olla kahjulikud, kui teil on selliseid haigusi nagu artriit, suhkurtõbi, südamehaigused või kõrge vererõhk.

Nagu te vanemaks läheb, hakkate oma aktiivsuse tasemega võrreldes kulutama vähem kaloreid päevas. Seega, kui te võite loomulikult süüa vähem kaloreid, on oluline, et te jätkaksite söömist viisil, mis aitab teie keha pigem aidata, mitte seda takistada. Maksimaalse üldise tervisliku seisundi ja kaalukaotuse jaoks vältige tühjenenud kaloreid, nagu laastud, sood ja kõrge suhkrutooted, ja vali toidud, millel on vähe kolesterooli ja rasva. Selle asemel vali vähe kaloreid sisaldavaid toitaineid sisaldavaid toite, nagu köögiviljad, puuviljad, tailiha ja täisteratoid.

Füüsiline aktiivsus on sama oluline, kui mitte tähtsam, nii pensionäridele kui ka kellelegi teisele. Pärast 60-aastast võivad liigesevalu, tasakaalu probleemid, vastupidavuse tase ja paindlikkus olla keeruliseks. Kuid igapäevased tegevused võivad neid terviseküsimusi parandada. Ja kui teie eesmärk on kaalulangus, näitavad haiguste tõrje ja ennetamise keskused, et vanuritele antakse igal nädalal samaväärne 150-minutiline mõõdukas aeroobne aktiivsus. Alustage aeglaselt erinevate tegevustega, mis sobivad teie võimetega vigastuste vältimiseks. Efektiivne aeroobne tegevus võib hõlmata kõndimist, jalgrattasõitu, ujumist, tantsimist või vähese kokkupõrkega treeningut.

Kui sa vanuse, kaotab keha lihaseid loomulikult. Teie kuuekümnendates saad kaotada 15% oma lihasjõust, 15% oma seitsmekümnendatest ja 30% iga järgneva aastakümne kohta. Kuid vastupanu koolitus aitab hoida ära lihaste kaotus, vähendab hirmu langemise vastu ja suurendab rasva kadu. Kui vanemad kui 45 eluaastat, kaaluge professionaalselt juhitud treeningprogrammi liitumist – fitness-spetsialistid pakuvad juhiseid, tarkust ja näitavad teile, kuidas õigesti ja ohutult liikuda. Ärge kunagi rühi sama lihasrühma kaks päeva järjest. Vigastuste vältimiseks peate oma keha laskma vähemalt üks päev puhata. Samuti on oluline tugevus rongi aeglaselt ja ainult teha kaheksa kuni 12 reps komplekt ilma pinguta liiga raske. Lisage tugevusõpetus, tõstes vaba raskusi, kasutades treeningmasinaid või lisades vastupanuvõimed oma treeningusse. Isegi pärast 60 aastat on need meetodid tõhusad tugevuse tõstmiseks, toonides lihaseid ja suurendades ainevahetust.

Vanematega on teil suurem kahju oht. Seega on hädavajalik järgida tavapäraseid ohutuseeskirju, et ka edaspidi oma aktiivsest elust kasu saada. Kandke alati mugavaid ja sobivaid jalanõusid ning vältige äärmuslikel temperatuuridel väljasõitu. Samuti joogi 64 oz. Veest iga päev, kui veetustatud jääb, mängib olulist rolli teie keha nõuetekohases toimimises. Kuula oma sümptomeid, kui tunnete, et teie intensiivsus on liiga kõrge, kergendage ja jätkake kergemas tempos või lõpetage täielikult. Kui teil tekib valu rinnus, kätes, kaelal või lõualuus, tundke end peavalu, iiveldust või nõrkust, hingeldes või tunnete, et süda on liiga kiire või katkestanud, peatage aktiivsus ja pöörduge oma arsti poole või 911.

Rääkige oma Doc

Puhastage plaat

Ärge kartke aktiivsust

Vastupanu koolitus teie kuldseid aastaid

Hoia seda ohutult