Kuidas kaotada 50 naela kolm kuud

Kaotades 50 naela kolme kuu jooksul, võib teie elu ja välimuse täiesti muuta, samuti parandada oma tervist. Numbrite järgi peaksite põletama 175 000 kalorit, et kaotada 50 naela, kuna iga kilo kaotamine nõuab 3,500 kalorit põletamist. 100 päeva jooksul, mis on natuke rohkem kui kolm kuud, võite teoreetiliselt vähendada kaloreid 1750 võrra päevas, saavutades sellega selle tulemuse. Selles arvutuses ei võeta arvesse keha koostise keerukust, sealhulgas veesisaldust, lihaseid, luu ja keharasva. Kuid muutke seda, kuidas te sööte ja kasutate intensiivset harjutust, võite kolme kuu jooksul realistlikult kaotada 50 naela.

Proovige kaalulangusplaani hüpata alustamiseks üks kuni kolm päeva. Paul C. Bragg soovitab oma lähenemisviisil terve kehamassi juhtimiseks oma raamatus “Paastumälu”. Kombineeri üks või kaks supilusikatäit õunasiidri äädikat, üks pakend stevia või looduslikust mesi ja kaheksa untsi destilleeritud vett ning juua kolm kuni viis korda nälja vältimiseks ja keha puhastamiseks. Seejärel saab 24 tunni jooksul kiiremini korrata kaloreid veelgi, puhastada ja soodustada kehakaalu langust.

Tervishoiu jaemüügikaupluse kaudu ostke terve keha puhas toode. Liigne toksiinide eemaldamine organismist aitab teil rasva põletada ja kehakaalu kaotada tõhusamalt. Enamik programme kestab ühe kuni kaks nädalat ja nõuab suurema korrapärasuse korral juua rohkelt vett ja viibides tualettruumi lähedal.

Arvutage hooldus kalorite tarbimine isikliku treeneri abiga või kasutage olemasolevaid veebipõhiseid ressursse. Hoolduskalorid on need, mis on vajalikud keha säilitamiseks praegusel ajal. Kuna soovite väga kiiresti kaalust alla võtta, peaksite päevas tarbima vähem kui 750 kalorit. Jagage need igapäevased kalorid kogu päeva jooksul viie kuni seitsme väiksema söögikorda ja suupisteid. “Fat Burning Piibel” soovitab kolm peamist söögikorda, mis on vaheldumisi kolme keskmise söögiga suupisteid. Vadakuvalk, jogurt ja pähklid muudavad head lisandused suupistete keskmise söögikorra jaoks.

Kasutage 30protsendilist lahja valku, 30 protsenti tervislikku rasva ja 40 protsenti madala glükeemilise süsivesikuid, et optimeerida rasvade põletamist. Need numbrid on ligikaudsed, kuid neid saab kasutada, et selgitada välja, kui palju grammi iga makrotoitainet peaksite võtma ühe söögikordade või suupistete kaupa.

Tehke kolm kuni viis vastupanuõppe treeningu nädalas, ükski neist ei kesta kauem kui 60 minutit. Jälgige seda, sõltuvalt teie sobivuse tasemest, päevas 30 kuni 60 minutit kardiovaskulaarse treenimisega. Kardiokoolitus on kumulatiivne, mis tähendab, et mitu väiksemat seanssi on samaväärne ühe pikaajalise treeninguga.

Osta mõned kasulikud toidulisandid. Osta vadakuvalgupulbrit keskmise söögikorra ja / või post-ja treeningutreeningu ajal. Alternatiivina võib kasutada ka vedelaid aminohappeid. Valige rasvapõletav toode 300 milligrammi EGCG ja 200 milligrammi kofeiini, mis on näidanud, et see suurendab ainevahetuse kiirust.

Sööge ühe tasuta või “petliku” sööki nädalas. See tähendab mis tahes soovi, mida olete oma dieedi nädala jooksul kogenud, võite nüüd end rõõmu tunda. Söö ükskõik, mida soovite ühe söögikorda, ilma kaloreid muretsemata. See üks kord nädalas pettus hoiab sind keha oma ainevahetuse kiiruse ümbersuunamisest, mis võib peatada oma kehakaalu languse jõupingutused oma rajades. Hoidke pettus ühe söögikorda üks kord nädalas.