Kuidas kaotada 150 naela. Vältides saggy nahka

Kaotada 150 naela. On suurepärane saavutus. See võtab tõeliselt pühendumust, et paljud kilud vabaneda. Kui aga teete seda liiga kiiresti, võib teil olla jäetud ekstra, lahtised nahad. Mõnel juhul kaob see nahk iseenesest, kuid teistes võib see jääda pahaks ja lahti. Üks võimalus lahti naha eemaldamiseks ilma operatsioonita on selle vältimiseks üldse. Seda on võimalik saavutada, võttes rohkem metoodilist lähenemist teie 150-lb-le. kaalukaotus.

Hoidke kehakaalu alanemist ühtki nädalal, mille ühe nädala kaotus ei ületa 2 naela. See aitab teil kaalu püsivalt vabaneda, andes oma nahale piisavalt aega, et seda sellega kursis hoida. Sellisel määral võtab see umbes poolteist aastat, et kaotada 150 naela.

Kasutage iga päev nahale niisutajat. See hoiab nahka pehme ja pehme ning elastsem. See tähendab, et see on paremini varustatud, et lükata tagasi oma endise kuju.

Sööge tervislike toitude nagu köögiviljad, puuviljad, terveid terveid toitu, madala rasvasisaldusega piimatooteid ja lahja proteiine. Hästi tasakaalustatud toit annab teie kehale olulisi toitaineid ja võimaldab teil kaalust alla võtta. Vitamiinid A ja E on eriti kasulikud nahale, mis aitab säilitada elastsust.

Jooge igapäevaselt palju vedelikke. Keskenduge vähemalt kaheksa klaasi vett päevas, et hoida hüdreeritud ja hoida oma nahka niiske. See on oluline kuivuse vältimiseks, mis on vajalik, et tagada naha kokkutõmbumine, kui sul lähete naela.

Säilitage rutiin, mis koosneb 30-minutilise kardiovaskulaarse aktiivsuse kolm korda nädalas ja vastupanu koolituse kolm korda nädalas. Mine jooga, ujuge või jalgrattaga ringi naabruses. Töötage kaaluga või järgige Pilates videot. Ükskõik mida harjutused teid valite, põletate kaloreid, mis aitab teil kaotada need 150 naela. Ja hoia oma lihaseid toonides, mis võib aidata säilitada jäik nahk.