Kuidas kaalust alla võtta, võttes abisaaja

Selle saavutamiseks, kui soovid saada rohkem kiudaineid oma dieedil, võite kaalust alla võtta. Kuigi sellised kiu lisandid nagu Benefiber võivad aidata teil oma dieedil saada rohkem kiudaineid, et saada soovitud tulemusi, tuleb teil ka muuta oma tavapärast dieeti. Enne Benefiberi lisamist oma igapäevasele rutiinile konsulteerige oma arstiga.

Mis on kasu?

Benefiber on selge, maitsetu pulberkiu lisand. Seda kasutatakse kiu lisamiseks mistahes toidule või jookile, sealhulgas küpsetatud kaupadele. Lisaks tavapärasele Benefiberile pakub bränd ka täiskasvanut, mis on spetsiaalselt ette nähtud kehakaalu langetamiseks, nimelt Benefiber Healthy Shape. Mõlemad tooted sisaldavad kiu allikana nisu dekstriini. Peamine erinevus kahe toidulisandi vahel on suurus ja seega kiudainete ja kalorite kogus. Tavaline Benefiberi portsjoni suurus on 2 teelusikatäit, mis sisaldavad 15 kalorit ja 3 grammi kiudaineid. Tervislik vorm sisaldab 30 kalorit ja 5 grammi kiudaine ühes ümaras supilusikatäit toote kohta.

Fiber ja kaalulangus

Kui teil on rohkem kiudaineid dieedil, saate kaalust alla võtta. Sama-raviarhias Annals of 2015 avaldatud uuring näitas, et kehakaalu langus metaboolse sündroomiga inimestel, kes järgis Ameerika Südameassotsiatsiooni dieedit, võrreldes nendega, kellele öeldi rohkem kiudaineid. Kuigi AHA grupp kaotas veidi suurema kaalu kui kõrge kiudude grupp – vastavalt 6 £ ja 4 £ – teadlased jõudsid järeldusele, et dieedile lisamine rohkem kiudaineid, isegi ilma muude muudatusteta, on endiselt efektiivne kaalu langetamisel. Kiudained aitavad kaalu kaotada kahel viisil: esiteks suurendab see massiprotsenti nii, et tunnete end täiesti kiiresti, teiselt poolt, see lükkab seedimist edasi, nii et te jääte täis kauemaks. Üldise tervise tõttu vajavad täiskasvanud 20-35 grammi kiudaineid päevas, kuid enamus täiskasvanutest on keskmiselt umbes 14 kuni 15 grammi päevas, vastavalt praeguse rasvumise aruandes avaldatud 2012. aasta ülevaate artiklile.

Kaota Benefiberiga

Benefiber Healthy Shape’i koostajad teatasid, et täiendus võib teie kehakaalu langetamise programmi osana aidata teie kehakaalu langetamisel. Toitumisuuringutes avaldatud 2011. aasta uuring näitas, et nisutav dekstriini lisand aitab parandada söögisisaldust üle tervete täiskasvanud täiskasvanute grupis – vähemalt lühiajalises perspektiivis. Uurijad märkisid, et 24-päevase uuringuperioodi jooksul suurenes küllastumine ja näljatase vähenes. Kuigi selles uuringus Benefiberit konkreetselt ei kasutatud, hõlmas see sama tüüpi kiudaineid. Kuigi see esialgne uuring on paljutõotav, on vaja rohkem kliinilisi uuringuid, et tõesti teada Benefiberi tõhusust.

Näpunäiteid Benefiberi kasutamise kohta

Teil on mitmeid viise, kuidas oma dieeti sisaldada Benefiber’i toidulisandeid, et suurendada teie igapäevast kiu tarbimist. Benefiberi tegijad viitavad sellele, et lisate selle hommikuseks kohvi või pudeli veest. Saate seda segada küpsetatud toodetega, näiteks muffinite või kiire leibaga. Võite seda lisada ka niisketesse toitudesse nagu kuum teravili, supp, jogurt või puuviljasuhkur, et suurendada kiudainesisaldust. Oluline on märkida, et kui püüate kaalust alla võtta, arvutatakse kaloreid, mida tarbite Igat tüüpi toidud – isegi toidule, mis on lisatud kiudaineid. Kui lisate küpsetatud kaupadele Benefiberi, peate ikkagi võtma arvesse küpsetatud kaupade koguarvu, mis lisab teie kogu kalorite hulka.

Kaaluge kõrgekvaliteedilist toitu

Kuigi Benefiber võib aidata teie jõupingutusi kaalust alla võtta, võib teie dieedile lisada suurema kiudainesisaldusega toiduaineid veelgi kasulikum. Lisaks nälja kontrollimisele on kõrge kiudainetega toiduainete sisaldus vähene kaloreid ja rikkalikult toitaineid, mis muudab nad hea kaalutlusvalgustoidu lisaks veelgi. Puuviljade, köögiviljade, teraviljade ja oadade hea valiku hulka kuuluvad kiudained.

Kas te tõsta oma kiudaineid koos täiendava või toiduga, tahad seda teha aeglaselt, et vältida ebamugavustunnet kõhus ja kõhulahtisust. Florida Ülikooli IFASi laiendamine näitab, et teete korraga vaid üht muudatust ja oodake mõni päev enne, kui lisate oma toidule rohkem kiudaineid. Näiteks võite alustada, lisades oma Benefiberile ühe portsjoni päevase rutiini, seejärel mõne päeva pärast lisage oma toidule kõrge rasvasisaldusega toit, nagu tervelt nisust valmistatud makaronid, ja seejärel jätkake iga paari päeva tagant täiendavate kiustude lisamist, Nagu talutakse; samuti, kuna kiud absorbeerivad vett, soovite veenduda, et võtate kiudainete suurendamisel piisavalt vedelikku. FamilyDoctor.org näitab, et te püüdlete 8 tassi vett või muid kalorivabad joogid päevas, näiteks taimeteed või suhkruvaba limonaad.

Kaalutlused ja hoiatused