Kuidas jalgpallimängu jalutada

Just nagu pesapallipalli pesapall, on jalgpalli palli – Real Madridi Cristiano Ronaldo täiuslik – loob palli, mis liigub ebaregulaarselt, muutes selle keeruliseks, kui väravavaht jälgib ja püüab. Pööratud jalgpall võib isegi olla zigzag, kirjutab Norge aerodünaamika professor Helge Norstrud spordi aerodünaamikas. Õhuvoolu mõjutab palli õmbluste ümber, kui see lööb kriitilise kiirusega, nii et see võib järsult kukkuda See jõuab eesmärgini. Kuigi kick-off-keskus lööb banaanilennuki jaoks tugeva külgjoone, vähendate jalgpallis jalgpalli loomiseks kasutatava spinni suurust.

Praktiveerige oma tehnikat seina või tagasivõtmise alustamiseks. Jookse kuni palli ja asetage oma tugijala tavaliselt.

Pöörake palli jalgade ülaosaga, pisut seestpoolt ja mitte kaela hüppeliigesega. Maa on jalgsi ees, kus pall oli. Koguge palli pärast seda, kui ta taastab ja jätkab piitsu lüüa.

Stand väljapoole umbes 25 meetrit täissuuruses eesmärgi. Keskenduge pigem teie tehnikale kui eesmärgile, soovitab Steve Roberts Inglismaal Suffolkis asuvast STR Sport Coaching’ist.

Pöörake palli väga vähe edasi-tagasi, keerates oma jalgu läbi palli otse, mitte jalgu püsti kogu keha peale. Eesmärgiks oleva ala kohal olev eesmärk, kuna pall langeb trajektoori lõpus võrku.