Kuidas jalg krambid peatada jalgpalli mängides

Lihaskrambid on teie kehas madal naatriumisisaldus ja areng võib mõjutada mitmeid tegureid. Treeningu ajal ja selle ajal tarbitavate vedelike tüüp on oluline ja kuum võib mõjutada ka teie keha tervislikku seisundit. Lihaskrambid on väikesed vigastused, mis sageli mõne minuti pärast vähenevad, kuid nende ilmnemisel on lihase kasutamine ohtlik, kuna see võib põhjustada kudede kahjustusi. Rasked krambid võivad ka ise lihaseid kahjustada. Kui teil tekib krambid jalgpallimängu ajal, eriti siis, kui mängitakse kuuma ilmaga, on krambi ravimiseks ja selle kordumise vältimiseks lihtne toiming.

Võtke end mängust välja ja laske end kõrvalistes suundades. Sõltuvalt krambiruumi asukohast – paljud arenevad jalgades – võib tekkida vajadus abi väljapääsu tagamiseks. Istuge, et puhata lihaseid, samal ajal kui kramp toimib iseenesest.

Massaaž õrnalt lihaseid ja teha kerge venib, et aidata ta tagasi lõdvestunud olekus. Ärge pingutage seda valu punktini, kuid järk-järgult aitate lihaseid piirata.

Joo väikseid koguseid jooki, mis sisaldab naatriumi. Kuigi paljud seostatakse dehüdratsiooniga krampidega ja see võib olla kaasa aidanud tegur, tuleb ka keha kaotatud naatrium välja vahetada. Spordijoogid nagu Gatorade ja Powerade võivad teie kehale anda selle naatriumi, mis aitab suurendada naatriumi taset ja vältida tulevasi krampe.

Tagasi välja, kui teie lihased on normaliseerunud ja olete tarbinud vähemalt 8 kuni 12 untsi. Spordijoogist.