Kuidas istuda nõtkunud närvi sündroomiga

Põlenud närvi sündroom on siis, kui teie keha teatud piirkonnas, kõige sagedamini teie kaelas või seljas, närvid surutakse kokku. Luumaterjalide, nagu artriidi või ketta probleeme, võib kaasa aidata pingutatud närvide tekkele. Võimalik, et teil on jalgade või käte valu, kihelus või tuimus, kui teil on nõrk närv. See seisund võib muuta istungi väga ebamugavaks.

Istuge juhatusel, millel on selle asemel tagasihoidlik väljaheide, soovitatakse riiklikku neuroloogiliste häirete ja insuldi institutsiooni või NINDSi. Tooli selja peaks olema piisavalt kõrge, et toetada kogu selja pikkust. Kõrgusega reguleeritav tool sobib suurepäraselt kontoritöödeks, nii et saate töötada arvutiga, ilma et peaksite seda tegema.

Hoidke selja otse ja õlad tagasi, kui asute pisut närvi. Nõuetekohane poos võib teie alajäsest rõhu alla minna, ühest kohast herniated kettad. Kett, mis lükatakse kohale, võib põhjustada pingutatud närvi sündroomi ja sellega seotud valu, mida te kogete.

Pakkuge ennast selga, et leevendada pingutatud närvivalu, kui teie tool ei ole ideaalse kuju või suurusega, et sümptomid jääksid lahti. Rullige väikest käterätikut ja keerake see selja ja tooli väikese vahele. Jalutage oma jalgu jalatoele, kui te ei pääse oma toolist põrandale. Need manööverdamisseadmed võimaldavad teil istuda korralikult hoida.

Istuge piiratud aja jooksul enne pausi jalutuskäigu või venitamist. Pikad tundid võivad pikendada istmikat, istmikunärvi põletikku, mis kulgeb jalgade taga, ja klassikalise märgi nikerdatud närvi. Määrake vaheaegade graafik, näiteks 5-minutiline jalutuskäik pärast iga tööaega.