Kuidas grillitama pakutavat praadimist

Mock pakkumine praadimine on odav liha loomaliha ühel põhjusel. Praak on tavaliselt levinud kiuliste lihaste ja sidekoega, mis on näritavad ja kergesti kuivanud. Grillimiseks ei ole see ideaalne praad, sest kuiv kuumus kujutab sageli lihast niiskust ja kõveneb selle tekstuur. Kuid kui grillimine on sinu ainus võimalus nuuskide paki praadimiseks, siis võite võtta lisameetmeid, et parandada liha tundlikkust ja toota grillist söödavat kuubikut.

Hammerige praad pinda lihale pakkuvat mallett. See lagundab karmaid kiude, tekitades mõnusama liha. See tõenäoliselt väheneb lihast, kuid ärge haamritage, et praad hakkab oma vormi kaotama.

Asetage kuubikuteks peenestatud praad öösiti happelises marinaadis. Happepõhised marinaadid, nagu puuviljapõhised marinaadid ja vinaigretid, lagunevad karmid kuded, mis kipuvad kangeid grillitud praed. Pange praad plastikust mahutitesse ja valage marinaadist üle praad. Seadke konteiner külmkapis üleöö.

Eelsoojendage oma grill kõrge kuumusega.

Pange praad grilli restidesse ja küpseta nelja kuni viie minuti jooksul külje peale, keerates üks kord iga 3/4 kohta. Paksuse korral, kui soovite keskmise harulduse liha. Suurendage küpsetamise aega ühe või kahe küljega, kui soovite, et teie praad on korralikult või korralikult valmis.

Eemaldage praad grillist ja serveerige.