Kuidas eemaldada kõhutükid

Kui teie kõhu-nööbilõikamine on täielikult paranenud – see võib kesta kahte kuni kuus kuud – saate hõlpsalt eemaldada naba rõnga ja asendada teisega või isegi mõneks ajaks välja jätta. Pidage meeles, et kui te jätate ringist välja liiga kaua, võib augud sulgeda ja neid tuleb uuesti töödelda. Kui kaua see kestab, sõltub isikust. Enne närvilõike täieliku paranemisega oma kõhupeptiku eemaldamist pole soovitatav; kui see on tingimata vajalik, küsige alustamiseks esinevat kunstnikut, kes teid aidata.

Peske oma käsi ja läbitorkamispaik põhjalikult antibakteriaalsete seepidega ja loputage. See vähendab infektsiooni levimise võimalust läbitorkamispaika.

Kergelt keerake või libistage küünupu rõngas, veendumaks, et see liigub sirgjooneliselt vabalt. Kui nahk on rõngast kinni või ei liiguta seda vabalt või kui liikumine on valus, vajate professionaalse abi.

Leidke kinnituspuks, mis hoiab teie kõhutükki, tavaliselt ringi väiksema nondecorative palli. See on tavaliselt kõhupiirkonna ülaosas väljaspool oma naba, kuigi mõnel harvadel juhtudel võib see olla seestpoolt.

Hoidke rõngast ettevaatlikult ühe käega kinni, keerates palli teineteise külge. Võimalik, et peate palli õrnalt proovima, et määrata, kuidas seda kruvida.

Lükake kõhu-nööpnõel ettevaatlikult allapoole. See peaks välja tulema lihtsalt ja sujuvalt. Kui see nii ei ole, konsulteerige hambaproteesijaga, kuna teie nahk on võib-olla kinni pidanud.

Peske läbitorkupiirkond uuesti, et seda puhastada. Peske ja puhastage ka lihtsalt eemaldatud kõhupesa.