Kuidas eemaldada juuksed tupe ümber

Paljud naised tunnevad end puhtamana ja kindlamana pärast seda, kui nad eemaldavad mõned või kõik juuksed oma suguelundite piirkonnast. Võite vabaneda ennast karvapõletikust, vahatades, raseerides või kasutades depileerivat koort. Muud karvade eemaldamise meetodid, näiteks laserravi ja elektrolüüs, nõuavad protseduuri arsti kabinetis, nii et räägi oma arsti või dermatoloogiga, kui soovite professionaalset karvade eemaldamise teenust.

Raseerimine

Võta soe dušš või vann. San Francisco Riikliku Ülikooli sõnul tuleb enne raseerimist pehmendada oma juukseid kolm kuni viis minutit leotada või seista vees.

Vahatamine

Kandke niisutav raseerimis- koor või geel piirkondadele, mida soovite raseerida. Kasutage oma habemenuga habemeajamiseks suunas, kus juuksed kasvavad. Sageli loputage habras habemeajamist, et vältida naha ummistumist ja lõikamist.

Depilatsioonikreem

Kuivitage oma suguelundite piirkonda, lopsutades seda rätikuga. Raseeritavatele aladele kandke kahvlit, mis sisaldab nõidarlasi või salitsüülhapet. Columbia ülikooli andmetel surub kahjur bakterid ja takistab sissetulevate karvade tekkimist.

Kuumutage vaha konteiner vastavalt pakendi juhistele. On tõenäoline, et peate paigutama vaha mikrolaineahi teatud aja jooksul.

Kasutage spaatlit, et oma karvade juuksed rakendada õhukese kihi vaha. Ärge kasutage kuuma vaha otse oma suguelunditele. Vajutage riidekardet oma kubemekindlale alale, kui vaha on veel soe. Las vaha kõveneb.

Tõmmake rihmariba eemale nahast kiirelt liikumiseks. Korrake neid samme vastavalt vajadusele, kuni olete eemaldanud nii palju juukseid kui soovite.

Lugege pudeli või depilatsioonikreemi pakendi juhiseid. Mõned tooted nõuavad enne kasutamist juukseid oma juukseid niisutada, teised tooted on efektiivsed ainult kuivadele juustele. Vajadusel niisutage oma kõri piirkonnas.

Kanda oma karvkattele juustele õhukese kihi depileerivat koort. Ärge kandke koort oma suguelundeid, see võib põhjustada põletust ja koekahjustust. Jätke kreemi nahale pudelis või pakendis märgitud aja jooksul.

Pühkige koor maha oma nahast või loputage nahka veega vastavalt pakendi juhistele. Ärge uuesti koorige või võite olla keemiliste põletuste ohus.