Kuidas avokaadot maha pesta

Mashed avokaadod on kasulikud rohkem kui lihtsalt guacamole. Nende kreemjas tekstuur ja rikkalik maitse sobib suurepäraselt pasta-kastmete valmistamiseks või isegi kasutamiseks röstsaia leviks. Kui alustate õiget avokaadot, peenestatakse see õrnalt. Proovige avokaado eriti leebe konsistentsiga nagu Hass avokaado ja veenduge, et see on küps. Kui see on valmis purunema, peaks see olema pisut pehme, kui sa annad talle kerget pigistust ja lõpus olev varre naasmine tuleb kohe välja tõmmata.

Asetage oma avokaado lõikelaud külje peal ja hoidke seda oma nondominaalse käega, hoides oma sõrmed ja pöidlad turvaliselt sisse. Pange oma domineeriva käega pikisuunaline lõik. Kui jõuate kaevu, minge ümber selle nuga otsa, mitte lõigates seda. Pöörake avokaado ümber, veendumaks, et lõigatud kogu tee ülevalt alla.

Korja üles avokaado ja hoidke seda mõlemas käes keskelt tehtud lõiguga. Pöörake need kaks külge vastupidises suunas, ja nad lahkuvad, kui ühes neist asub ühes kohas.

Hoidke kannu supilusikatäis, et seda lahti saada, seejärel kasutage seda lusikat selle ümber kaevamiseks ja selle väljalülitamiseks. Tehke seda prügikasti abil, suunates püsti allapoole, kui see on lahti, siis võib see välja tulla kiiremini, kui ootate.

Puhastage kogu lustik oma lusikaga ja lase see segamisnõusse. Võite selle kõigepealt lõdvestada, lõigates nuga lihaga ristikujulise mustri, seejärel lükake seda läbi joonistatud joonte.

Kallutage oma kausis avokaado lihast veidi värsket laimi mahla. Avokaadod hakkavad kiirelt pruuniks, kui nad on õhuga kokku puutunud, kuid lubja mahl puista see, et see jääb värske kauemaks. Teil pole vaja rohkem kui poole või veerandi lubjast.

Pange avokaado kas kahvliga või kartulimahutiga. Kahvli segamine ja segamine jätab oma avokaado liha, mida mõned inimesed eelistavad oma guacamole. Kartulimahter annab sellele sujuva, kreemja konsistentsi, mis on parem kui koostisaine retseptides või levib.