Kinesi seina harjutused

Kinesis on treeningvarustus, mis erineb paljudest teistest. Tavaliselt pühendatud tervele ruumale on need treenimisseadmed puidust paneelidega seinte taga peidetud kaablirattad. Need kaabli rihmarullid võimaldavad loomulikul täispikkusel liikumist igas suunas, moodustavad seina, säilitades samal ajal pideva takistuse. Kinesis aitab parandada tasakaalu, tugevust, paindlikkust ja lihaste koordinatsiooni enam kui 550 võimalikus liikumisel.

Üldised hüvitised

Kinesi kasutamisel võite kombineerida kardiovaskulaarset ja resistentset treeningut, et saaksite oma jõusaali aega vähendada. Kinesis on suunatud mitmele lihasrühmadele, nii et tootlikkus suureneb, kui treeningu aeg väheneb. Kinesis võimaldab kasutada palju praktilisi tõukejõu tüüpi harjutusi, mida saab kombineerida liikumistega, nagu näiteks luupaina ja kükitama. Kinesi väljaõppimisel on parandatud ka neuromuskulaarne kontroll ja keha tundlikkus, kuna seade võimaldab teil vabalt liikuda 360-kraadise liikumisruumi piires, säilitades samal ajal pideva pinge.

Spordi eripära

Kinesi väljaõpe võib teie spordi kasuks olla. Paljusid spordispetsiifilisi liikumisi saab tõlkida Kinesisse. Näiteks võite harjutada oma kiigust tõsta, justkui oleksite teil, kui olete golfimängija. Võite kasutada oma erinevaid insuldi, kui olete ujuja. Kinesis võib isegi sisaldada plyometrics, mis vastavalt riiklikule tugevuse ja konditsioneerimise ühingule on spordi väljaõppel kasulikud. Lihtsa kasti või väikese takistuse lisamisega võite töötada lõhkeainega, toetades samal ajal looduslikku resistentsust Kinesise kaudu.

Rehabiliteeriv

Paljusid rehabiliteerivaid harjutusi saab teha Kinesise abil. Vastavalt American College of Sports Medicine, tervendavat kudede ei tohiks üle hinnata ja taastusravi peavad olema kohandatavad iga inimese eesmärkide ja vajadustega. Nende parameetrite tõttu on soovitatav otsida füüsilise terapeudi või ortopeedilise arsti enne kehalise aktiivsuse tegemist pärast vigastust. Pärast seda, kui olete saanud roheliseks valguse, et saaksite kehaliselt kasutada, võidakse teile anda retsepti. Kinesis on kasulik varustus, mida pöörata, kui oled piisavalt tervislik, et ise õpetada, sest see võimaldab teil töötada lihaseid oma loomuliku liikumisega kõikides liikumissuundades. Näiteks kui teil esineb õliprobleemid, saate teha külgmised tõusud, õlgade pikendamine ja tagasitõmbumine, kasutades diagonaalseid rihmarulle ja alalise rida variatsioone valguse takistusega, et aidata taastumas lihaseid.

Ringkonnakoolitus

Kinesis pakub suurepärast võimalust harjutamiseks. Ringkonnakoolitus on harjutuste kombineerimine ja lühikeste puhkeperioodide vaheldumisi. Voolukontuuri saab teha, kasutades samal keha piirkonda või lihaseid, näiteks bicepsi ja tricepsi lihaseid. Te saate ka täieliku keha treeningu täiendada vahelduvalt ülemise keha, südamiku ja alaosaga. Kuna Kinesis’il on palju õppusi, mida saab seda teha, on ühelt treeningust teise liikumine sujuvaks. Vastavalt Wisconsini Ülikoolile võib voolukatkestus luua kasulikku kasvu lihaspinge, kardiovaskulaarse vastupidavuse, lihaste tugevuse ja põletada kaloreid kiiremini.