Kerge südame harjutus

Kerge kardiotreening sobib algajatele, kulturistidele ja inimestele, kes püüavad kehakaalu tõsta. Tavaliselt ei ole kerge südame harjutus lihtsalt piisav, et aidata inimesel kujundada kuju, sest see ei nõua piisavalt südame-veresoonkonna süsteemi. Vastavalt haiguste tõrje ja ennetamise keskustele näevad igapäevased tegevused, nagu näiteks ostmine ja pesemine, kergete südametena. Vastavalt riikliku akadeemilisele spordimeditsiasile näib, et kerge kardiotreening nagu jalutuskäigud võivad olla kasulikud kulturistidele, sest see ei tarbi kaloreid, mida neil on vaja lihaseid ehitada. Samuti võivad kasu saada algajad ja pensionärid, sest kerge südame saab neid kasutada, et neid oma kehadeta üle kanda.

Jalgsi aeglaselt või tehes selliseid tegevusi nagu jalgrattasõit, vesiaeroobika või vähese intensiivsusega aiandus, kui olete harjutamiseks uus. Hoidke oma kiirust sellisel kiirusel, et saate töö ajal kõnelda ja laulda. Tehke vähese intensiivsusega südamehaigusi viis päeva nädalas tervisliku seisundi jaoks 30 minutit ja seejärel töötage mõõduka intensiivsusega, kui te ei suuda enam laulda, nagu soovitas CDC.

CDC soovitab 30 minuti jooksul töötada madala intensiivsusega kuni mõõduka intensiivsusega 60 kuni 90 minutit päevas, kui soovite kaalust alla võtta.

Osalege kergeid südame treeninguid, näiteks kõndige 20 minutit kaks päeva nädalas koos kahe kuni kolme päeva jõutreeninguga, kui soovite kaaluda.

NASM soovitab teha kergeid südamefunktsioone 60 protsenti teie maksimaalsest südame löögisagedusest kõige rohkem kolm päeva nädalas 20 kuni 30 minutit lisaks oma jõutreeningu rutiinile, kui teie eesmärk on lihaste kasu. Kasutage American Council for Exercise südame löögisageduse tsooni kalkulaatorit, et määrata oma algaja kaugelearenenud südame löögisageduse tsooni. Korrige oma maksimaalset südame löögisagedust 60% või 0,60, et saavutada südame löögisagedus (THR) kergete südameteede jaoks. Võta oma pulss regulaarselt või kasutage pulsi jälgimiseks südame löögisageduse monitori.