Keebler club kreekerid toitumisalane teave

Keebleri klubi kreekeritel on kerge, maitsetu maitse ja peamine suupiste. Klubi kreekerid pakuvad vitamiinide või mineraalainete osas väikest toiteväärtust, kuid jäävad Keebleri kõige populaarsemateks toodeteks. Keebler müüb kaheksa erinevat Club Creekerite sorti, sealhulgas Butteri küüslauk, Cheddar, Multi-Grain, Club Minis, suupistete, vähendatud rasva, Honey Nisu ja Original Club. Toitumisalane teave hõlmab ainult Keebler Club Original Crackersi.

Teenuse suurus ja kalorid

Neli originaalse klubi kreekerit moodustavad ühe serveeringu ja 16 untsi. Club Crackersi kastis on 32 portsjonit. Keebler Club Original Crackersi ühel serveeril on 70 kalorit ja 25 kalorit on rasvast.

Koostisosad

Keebler Club Original kreekerid on valmistatud köögiviljade lühenemisest, kõrge fruktoosisisaldusega siirupist, sojaõli, suhkur, riboflaviin, tiamiin ja rikastatud jahu. Rikastatud jahu sisaldab nisujahu, niatsiini, foolhapet ja söögisoodat.

Rasv, naatrium ja kolesterool

Ühel portsjonil on 0,5 g küllastunud rasva, 2 g polüküllastamata rasva ja 1 g monoküllastumata rasva. Rasva kogusisaldus moodustab 5 protsenti igapäevasest väärtusest, mis on vajalik 2000-kalorise toiduga. Teenuses on 0 g trans-rasva. Neli Keebleri klubi kreekerit sisaldavad 125 mg naatriumi, mis moodustab 5% päevasest väärtusest. Klubi kreekerid sisaldavad 0 mg kolesterooli.

Süsivesikud ja valk

Keebler Club Original Crackers ei paku sulle märkimisväärset süsivesikute või valkude allikat. Kreekerid sisaldavad 9 g kogu süsivesikuid. See annab 3 protsenti igapäevasest kogusest, mida vajate 2 000-kalorise toiduga. Üks portsjon annab 1 g toiduvärvi, mis moodustab 4% päevasest väärtusest. Keebler Club Crackers sisaldab ainult 1 g valku portsjoni kohta.

Vitamiinid ja mineraalid

Keebler Club Original Crackers ei paku märkimisväärset vitamiine ega mineraalaineid. Kreekerid sisaldavad 0 g A-vitamiini, C-vitamiini, rauda, ​​kaaliumit ja kaltsiumi. Ärge vaadake Keebler Original Club Crackersit vitamiini allikana.