Kas on olemas treeningvarustus, mis tõstab teie rindu?

Rindade tõstmine harjutusega nõuab oma rinna lihaste ja selja asetsevate lihaste sihtimist. Kuigi see ei mõjuta su tassi suurust ega muudeta enda rindade kuju – mis ei sisalda lihaskiudu – toniseerivad rindkere lihased, mis aitavad teie rindu üles tõusta ja vähem ruttu, kui nad rinda kõrgemale asuvad. Selle piirkonna sihtimiseks saab kasutada mitut tüüpi treenimisseadmeid ja suurendada oma jõudlust.

Kuigi see võib tunduda olevat üsna põhiline, on röstlihaste töö üheks kõige tõhusamaks seadmete kombinatsiooniks vaba kaalu ja kaaluriba. Mõlemad barbellid ja hantlid võib kasutada koos kas horisontaalse või kallutatava pingiga teha harjutusi nagu pink vajutage, rinnakorvi ja lendab, mis kõik töötavad, et tugevdada ja tooni PEC-d ja tõsta luksust.

Kaalmasinad on suurepärane alternatiiv tasuta raskustele ja enamikul spordisaalidel on masinad, mis on spetsiaalselt kavandatud pecs’ide sihtimiseks. Need masinad ühendavad tavaliselt hoobasid kas kaalutud plaatidega, mida saab lisada või eemaldada, või virnastatud kaalu, mis võimaldab teil valida kaalu, mida soovite tõsta. Rindkere sihtimise masinad, mis aitavad parandada rindkeret, hõlmavad rindkere vajutamist masinat, rindkerepressi masina langetamist ja istuvat masinat.

Mõned seadmed, nagu Pilatesi reformer ja takistusribad, pakuvad vastupidavust ilma kaaluteta. Pilatesi reformer on masin, millel on rataste süsteem, mis kasutab teie kehakaalut resistentsuse tagamiseks. See võimaldab teil teha rindkerepresside, lendude ja võidusõidu variatsioone, mis sihivad pecs. Sama tüüpi harjutusi võib läbi viia ka resistentsusribade – elastsete torude pikkustega, mille käepidemed on mõlemal otsal, mida saab kinnitada uksele või seina konksu külge.

Stabiilsuspall on suurepärane võimalus rindkere treeninguks. Neid suurte täispuhutavate pallide saab kasutada treeningkomplekti asemel, et täita mitmeid rindkere sihtimisega hantli harjutusi. Stabiilsuspall võib lisada ka lisaprobleeme põhilistele tõukemoodulitele, mis muudab suurepärase kasutamise pecs. Stabiilsuspallidel on ka lisaväärtus, kui proovida oma tuumori ja stabiilsusega lihaseid, kui säilitate tasakaalu iga treeningu ajal.

Vabad kaalud ja kaalupingid

Kaalmasinad

Vastupanuvõimalused

Stabiilsuspall