Kas on olemas loomulik viis, kuidas vähendada rasket nahainet näärmeid?

Rasvane ja kombineeritud nahk tekitab loomulikult nahaärritust – muidu tuntud kui nahaõlid. Mõnede jaoks tekitab see nahale läige, samas kui teised kogevad õli kogunemist. Nahk peab olema tasakaalustatud, et minimeerida õlitootmist ilma kuivatamiseta. Mõned keemiatooted ribad naha ja põhjustada selle ülemäärast hüvitamist, tekitades rohkem nahka. Naturaalsed koostisained puhastavad ja toidavad nahka, ärritamata. Võtke loodusliku nahahoolduse rutiin, et vähendada naha ülemäärasust ja asetage see kodus välja.

Cool puhastamine

Naha puhastamine hommikul ja õhtul aitab ära hoida õli kogunemist ja mustuseid. Kombineerige 1/2 tassi valtsitud kaer, 1/4 tassi sidrunimahla, 1/4 tassi vett ja 1/2 tl mett. Niisutage oma nägu sooja veega, et avada oma poorid, ja massaaþige segu näole, kasutades 30 sekundit ringjoonega ülespoole. Loputage sooja veega ja kasutage puhtast puuvillast lappi, et pühkida ära kõik ülejäänud puhastusvahendid.

T-Zone Toning

Toonimine on oluline naha tasakaalustamiseks. Rasvase naha kuivatamine viib ainult teie naha ülemäärase hüvitamise tagajärjeks. Witch sarapuupähkl on looduslik tooner, mis sobib rasusele nahale. See puhastab kõik teie prast jäävad prügi ja jäägi, samal ajal taastades loodusliku pH tasakaalu. Nahk on jälle värskendatud, kuid mitte tihe ja ebamugav. Pärast seda, kui puhastate hommikust ja õhtust, imetate koorivat puuvillapadja raevukarkassis, sileda seda nahale, keskendudes T-tsoonile. Puhastav puuvillapaneel eemaldab õrnalt surnud naha tooni ja on vähem abrasiivne kui manuaalne koorija.

Kasulik hüdratsioon

Rasvasele nahale tuleb niisutada, et see ei ületaks naha rasvkust. Kasutage eeterlikke õlisid, et peatada rasvkoe tootmist, ravige kõik plekid ja rahustav punetus. Astelpajuõli sisaldab A, E ja C vitamiine ja neelab nahka sisemise ja välise agressori vastu võitlemiseks. See tugevdab nahka, et edendada tasakaalu ja paranemist. Massaaž ühekordse koguse õli nahka nii hommikul kui ka öösel. Kasutage ümara ülaosa liikumist, et soodustada rasvkoe kuivendamist ja naha kahjustuste vältimist. Kandke õli, kui nahk on endiselt niiske puhastamise ja toonimisega, nii et seda saab täielikult imenduda.

Mega maskid

Loo mask koos kõigi looduslike koostisosadega. Munavalgud loomulikult pingutavad poore ja võivad isegi aidata hüperpigmentatsiooni ja aknega. Kallake kaks munavalget kaussi ja kasutage neid segamiseks kokku. Pärast puhastamist loputage segu näo peale ja laske sellel enne sooja veega loputamist kuivada. Kasutage maski kaks korda nädalas, et ravida õline nahka selle kuivamiseta.