Kas banaan-pähklipuu on kaalukaotuse jaoks kehv?

Kaalu kaotamiseks on vaja kaloreid kärpida, kuid see ei tähenda sellerle pulgale ja praetud kana kinni, kuni jõuate oma eesmärgini. Juhuslik ravitsus, nagu näiteks homemade banaani-pähkli leiva viil, ei tee ega hävita kogu toitu. Ükski toit ei aita teil kaalust alla saada, kui te ei tarbi seda liiga palju. Kui sa saad banaaniseemne leiba, otsi retsepte, mis lõpevad suhkrule ja rasvaga, et muuta see maitsev kiire leib veidi rohkem dieediõbralikuks.

Kuigi banaanisegune leib sisaldab banaane ja pähkleid – kahte toitu peetakse üldiselt terviseks – traditsioonilised retseptid sisaldavad tavaliselt küllastunud rasvu ja kuni tassi suhkrut. Üks banaani-pähkli leiva viil võib sisaldada kuni 543 kalorit ja 25 grammi rasva. Kui te üritate süüa 1200 kuni 1500 kalorit päevas – sageli soovitatav kaalukaalu arv – see osa moodustab 36 kuni 45 protsenti kogu päeva kaloritest.

Mõne kilo kaotamine nõuab piiratud kalorite tarbimist. Kui teil õnnestub põletada 250 kuni 500 kalorit rohkem kui tarbite iga päev, siis kaotate nädala jooksul 0,5-1 naela. Tavaliselt tekitab selle puudujäägi kombinatsioon söömisest vähem kaloreid ja rohkem. Üks viis kaloreid kergelt vähendada on eemaldada toidud, mis sisaldavad suures koguses suhkrut, rafineeritud jahu ja minimaalset toitu. Sellesse kategooriasse tühjade kalorite hulka kuuluvad paljud banaani-pähkli leiba retseptid. Banaanisegune leiva pakendatud versioonid on veelgi tõenäolisemalt täis lisatud suhkruid ja ebatervislikke rasvu, mis võivad olla dieedi katastroofiks.

Hommikune banaani-leiva leib otse ahjust üks kord mõne aja pärast võib lihtsalt rahuldada iha, nii et te ei tunne ennast liiga palju. 2010. aastal psühhosomaatilise meditsiini väljaandes avaldatud uuring näitas, et rangelt madala kalorsusega toit võib suurendada dieedi stressi taset, põhjustades seeläbi suurema hulga hormooni kortisooli väljapumbamist, mis võib soodustada rasvade säilitamist. Kui teete aeg-ajalt banaani leiba, küpsetage tervislikum versioon, asendades poole valge jahu täisteraga ja pool õli õuntega. Enamikus retseptides saate suhkrut vähendada ka ühe veerandi võrra kuni ühe kolmandiku võrra, millel on väike mõju leiva maitsele või tekstuurile või kasutage spetsiaalselt küpsetamiseks mõeldud madala kalorsusega suhkruasendajaid. Kui kasutate super mustadest pruunidest banaanidest, võib nende looduslik magusus tähendada, et saate suhkru üldse vahele jätta. See võib veidi muuta leiva tekstuuri ja jätta sellegipoolest lihtsalt vihje magususega.

Väljapaistva väljakutse saavutamine kaloreid vähendades on kõik vajalikud toitained. Suures koguses teie igapäevaselt eraldatud kalorifeeri kulutamisel banaani-pähkli leiba puhul on teil vähem ruumi toitainetega tihedatele toiduainetele nagu rohelised köögiviljad, värsked puuviljad, täisterad ja lahja valk. Need toidud on väärtuslikud dieters, sest need sisaldavad vähe kaloreid ühe portsjoni kohta. Saate süüa neid palju ja ikkagi jääda oma kalorite eraldamiseni. Banaani-pählapuu on kalorsusega tihe, mis tähendab, et see on väikeses serveerimises palju kaloreid ja ei pruugi sulle piisavalt täita. Isegi kui te suudate seda piiratud kalorsusega dieedi sobitada, võib see jätta teid nälga. Lõppkokkuvõttes võib see nälg põhjustada teie toitumise üldse loobumise.

Banaani leiva toitumine

See on kaloritest

Perioodilised kohtlemised

Toitumine ja nälg