Hüppelõikurid, et suurendada kiirust

Hübriidõppused aitavad teil suurendada kiirust ja kiirendust ning põletada kaloreid. Enamik harjutusi suurendab loomulikult teie vastupidavust, kuid need aitavad teil luua rütmi ja parandada tasakaalu mis tahes spordialadel, mida võite mängida.

Vahelduv jalgade puur

See puur on mõeldud teie tasakaalu, kiiruse ja suutlikkuse tõstmiseks jalgsi jalgsi liikumise ajal. Hoidke hüpped oma kätes ja põlved kergelt painutatud. Alustage hüpped mõlema jalaga aeglaselt, et rütm läheks. Kui tunnete ennast mugavalt, alustage hüpet ühest jalast teise, nihutage oma kaalu paremale küljele, kui te hüppate vasakule ja vastupidi. Jätkake seda viie minutiga või kuni see on väsinud.

Edasi edasi puurida

Töötav külvik on loodud teie kiiruse suurendamiseks, samal ajal parandades samal ajal teie koordineerimist. Alustage hüpped köiega 20 sekundi jooksul, veendumaks, et jalad on tasakaalus ja sa tuled oma jalgade pallidesse. Pärast 20 sekundit alustage hüpped edasi, jättes hüpped üle hüpped. Parandage, suurendage kiirust, millega sa jooksed edasi ja hüppad. Tehke nii kaua kui võimalik, kiirendades oma kiirust, kuni olete väsinud.

Kõrge põikjalu puur

Kõrge põlve hüppetõmmetega trellid aitavad parandada teie kiirust ja tugevdada jalgu, sundides teid pikemat aega pikemate põlvede eest hoidma. Alustage hüpped köiega, koputades ühest jalast teise, et luua rütm. Kui teie rütm on kindlaks tehtud, suurendage iga põlve kõrgust kerimiskõrguse üle. Jätkake kõrguse suurendamist, kuni teie põlved on peaaegu jõudma rinnani. Kui see on olemas, suurendage köie kiirust, sundides oma jalgu liikuma kiiremini ja töötama kõvasti, et hoida oma põlvi sellel kõrgusel.

Üks jalg Jumping Drill

Ühe jalaga hüppavad harjutused aitavad tugevdada teie jala üksikuid lihaseid. Alusta hüpped mõlemale jalale mõneks sekundiks rütmi saamiseks. Siin tõsta üks jalg maapinnast välja, painutades seda põlve, nii et see ei kallutaks köis. Juba ühe jalaga jätkake hüppeid nii kaua kui võimalik. Korda oma teise jalaga, kuni olete väsinud.